Ogłoszenia dotyczące przygotowania do rocznicy I Komunii Świętej

Dzienniczek przygotowania do rocznicy

Dzieci wraz z rodzicami mają okazję w każdą pierwszą sobotę miesiąca przystąpić do Spowiedzi św. w godz. 16:00 do 16:30. Po tym odbędzie się modlitwa dziesiątką różańca przed Najświętszym Sakramentem i błogosławieństwo. Na koniec zostanie udzielona Komunia Świeta poza Mszą św. jako jeden z warunków I Sobót Miesiąca (WARUNKI ODPRAWIENIA NABOŻEŃSTWA I SOBÓT MIESIACA)

Terminy nabożeństw są podane w dzienniczku praktyk.

Harmonogram prób dla dzieci rocznicowych zostanie podany do wiadomości pod koniec kwietnia.

Wyjazd do Częstochowy do sanktuarium na Jasnej Górze odbędzie się 17 czerwca rano (ok. godz. 7:00). Na razie jest zarezerwowany autokar na 25 osób. Cena za osobę wynosi póki co 90 zł. od osoby. Dlatego zaliczka wynosi 60 zł przy zapisie od osoby. Przy większej liczbie chętnych cena może ulec zmianie na niższą (większy autokar, oznacza mniejsze koszty na osobę).

Na miejscu przewidziane jest zwiedzanie sanktuarium Jasnej Góry, o godz. 12:00 Msza Św., potem obiad w Domie Pielgrzyma. Powrót około godziny 18:00.

Zapisy trwają do 12 marca. Potem wolne miejsca będą uzupełniane przez parafian, aby nie zwiększyć ceny. Dziecko nie może jechać bez opiekunów