INTENCJE MSZY ŚW. 2 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 07. 04. 2024 r.

NIEDZIELA – 07. 04. 2024 r. –NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

07:30 †† Rodzice: Prakseda i Władysław
09:00 † Stanisław MĄKA – int. od siostry Marii
10:30 †† Andrzej GRUCELA, Zdzisław WDOWCZYK
10:30 †† Ryszard CHWAŁEK – 11 r. śm., jego rodziców i siostry z mężem
12:00 †† Władysława (k), Zofia, Michał PODKOWSCY
12:00 † Małgorzata RĄCZKOWSKA – od uczestników ceremonii pogrzebowej
13:30 † Leontyna SIERŻANT – 7 greg.
13:30 I Komunia Korneliusza BARYLAKA
18:30 W intencji Wojciecha GRZESIAKA o potrzebne łaski i zdrowie

Poniedziałek – 08. 04. 2024 r. – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

07:00 † Adrian
08:00 † Leontyna SIERŻANT – 8 greg.
18:30 †† z rodziny Myśków i Wąsik

Wtorek – 09. 04. 2024 r.

07:00 O rządzenie zgodnie z Wolą Bożą dla samorządowców
08:00 ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH
18:30 † Leontyna SIERŻANT – 9 greg.

Środa – 10. 04. 2024 r.

07:00 † Leontyna SIERŻANT – 10 greg.
08:00 Dantis Paulini
18:30 NOWENNA do NMP Nieustającej Pomocy

Czwartek – 11. 04. 2024 r.

07:00
08:00
18:30 † Leontyna SIERŻANT – 11 greg.

Piątek – 12. 04. 2024 r.

07:00
08:00 † Leontyna SIERŻANT – 12 greg.
18:30 † Stanisław MĄKA – od siostrzenicy Kazimiery

Sobota – 13. 04. 2024 r.

07:00 Za rodziców Eugenię i Józefa o zdrowie i potrzebne łaski
08:00 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Alicji i Ludmiły z okazji urodzin
18:30 † Leontyna SIERŻANT – 13 greg.

NIEDZIELA – 14. 04. 2024 r. – III NIEDZIELA WIELKANOCNA

07:30 † Waleria ŚWIERCZ
09:00 † Stanisław MĄKA – int. od siostrzenicy Barbary z rodziną
10:30 †† Mikołaj SZUKIEWICZ – w rocznicę ziemskich urodzin i śmierci; Stanisław OLENDER – 89 r. ziemskich urodzin i Grażyna OLENDER
10:30 † Maria KOWALCZYK – od uczestników ceremonii pogrzebowej
12:00 †† Teresa – 18 r. śm., Józef – 10 r. śm. WYSOTA i zmarłych z rodziny
12:00 †† Tadeusz ORŁOWSKI – 9 r. śm. i zmarłych z rodziny
13:30 CHRZTY
18:30 † Leontyna SIERŻANT – 14 greg.

 

 

INTENCJE MSZY ŚW. ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE – 31. 03. 2024 r.

NIEDZIELA – 31. 03. 2024 r. –NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

07:30 Aby nasz Pan Jezus Chrystus zasiadł na tronie naszej Ojczyzny razem z NMP naszą Panią i Królową
09:00 †† Marianna – w kolejną rocznicę śmierci, Władysław MAGNEZ; Jan CABAŁA
10:30 † Małgorzata KOWALCZYK – od uczestników ceremonii pogrzebowej
12:00 † Krzysztof PRYSIAŻNIUK
13:30 CHRZTY
13:30 Z okazji urodzin Dariusza, Renaty PAWŁOWSKICH oraz z racji imienin Patryka i Oliwii PAWŁOWSKICH, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej, Świętych Patronów oraz Dary i Owoce Ducha Świętego
18:30 †† Stanisława (k) STUDZIŃSKA – 1 r. śm. oraz Michalina i Stanisław PIOTROWIAK

Poniedziałek Wielkanocny – 01. 04. 2024 r.

07:30 †† Zbigniew SOKOŁOWSKI – 8 r. śm. i zmarłych rodziców i rodzeństwo
09:00 †† Adela, Stanisław WÓJCIK i z rodziny Wójcików, Rasałów, Czemerysów, Łatów
10:30 † Grzegorz ŻULIŃSKI – 2 r. śm.
10:30 † Feliksa NUCKOWSKA – od uczestników ceremonii pogrzebowej
12:00 Dziękczynno – błagalna z okazji 50 r. urodzin Ewy SZCZEPANIAK, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i Świętych Patronów
13:30 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Małżonków Asia MARTYNSEN i MikhaiłoPLUZNIKHOVA
18:30 † Leontyna SIERŻANT – 1 greg.

Wtorek – 02. 04. 2024 r.

07:00 †† Stanisław, Jan, Maria, Jadwiga RAJCA; Teresa KUNYSZ
08:00 ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH
18:30 † LeontynaSIERŻANT – 2 greg.

Środa – 03. 04. 2024 r.

07:00 † Leontyna SIERŻANT – 3 greg.
08:00 † Stanisława (k) MUSIELAK – od uczestników ceremonii pogrzebowej
18:30 NOWENNA do NMP Nieustającej Pomocy
18:30 Dziękczynno – błagalna o doskonałe wypełnienie Woli Bożej w życiu Anny i Elżbiety, ich rodzin oraz całej parafii

Czwartek – 04. 04. 2024 r.

07:00 †† Zofia, Andrzej, Eugeniusz, Piotr
08:00 † Marian BEDNAREK – 6 r. śm.
18:30 † Leontyna SIERŻANT – 4 greg.

Piątek – 05. 04. 2024 r.

07:00 † Leontyna SIERŻANT – 5 greg.
08:00 W intencji Panu Bogu wiadomej dla Agaty
18:30 KREW CHRYSTUSA

Sobota – 06. 04. 2024 r.

07:00 O rozeznanie powołania dla Agaty
08:00 †Tadeusz MIĆKÓW – miesiąc po śmierci
18:30 † Leontyna SIERŻANT – 6 greg.
18:30 † Teresa FUDALI – od uczestników ceremonii pogrzebowej

NIEDZIELA – 07. 04. 2024 r. – NIEDZIELA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

07:30 †† Rodzice: Prakseda i Władysław
09:00 † Stanisław MĄKA – int. od siostry Marii
10:30 †† Andrzej GRUCELA, Zdzisław WDOWCZYK
10:30 †† Ryszard CHWAŁEK – 11 r. śm., jego rodziców i siostry z mężem
12:00 †† Władysława (k), Zofia, Michał PODKOWSCY
12:00 † Małgorzata RĄCZKOWSKA – od uczestników ceremonii pogrzebowej
13:30 † Leontyna SIERŻANT – 7 greg.
13:30 I Komunia Korneliusza BARYLAKA
18:30 W intencji Wojciecha GRZESIAKA o potrzebne łaski i zdrowie

 

INTENCJE MSZY ŚW. NIEDZIELA PALMOWA – 24. 03. 2024 r.

NIEDZIELA – 24. 03. 2024 r. –NIEDZIELA PALMOWA

07:30 †† Jan DYDAK – 6 r. śm. i zmarłych z rodziny
09:00 † Jan SIERŻANT – 28 greg.
10:30 †† Mieczysław – 27 r. śm., Józefa – 3 r. śm., Mariusz – 7 r. śm. MAKUL i zmarłych z rodziny
10:30 † Stanisław MĄKA – od siostry Bożeny
12:00 †† Helena, Edmund, Rafał TRONOWSCY i zmarli z rodziny
12:00 †† Marianna, Stanisław MOCEK i zmarli z rodziny
13:30 † Krystyna BEJM – 26 greg.
13:30 † Marek SUSŁO – od uczestników ceremonii pogrzebowej
18:30 †† Czesław PALMĄKA – 6 r. śm.; Tadeusz, Łucja MATYKA; Bożena, Maria

Wielki Poniedziałek – 25. 03. 2024 r.

07:00 † Krystyna BEJM – 27 greg.
08:00 W intencji Alicji, o uzdrowienie duszy i ciała, usunięcie przeszkód w realizacji Bożego powołania za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy
08:00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, Dary Ducha Świętego dla MartynyKOPEĆ z okazji 15 r. urodzin
18:30 † Jan SIERŻANT – 29 greg.

Wielki Wtorek – 26. 03. 2024 r.

07:00 † Jan SIERŻANT – 30 greg.
08:00 ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH
18:30 † Krystyna BEJM – 28 greg.

Wielka Środa – 27. 03. 2024 r.

07:00 † Krystyna BEJM – 29 greg.
08:00 †† Wiesław – 3 r. śm., Mieczysław ADAMCZYK; Dorota – 33 r. śm., Teodozja – 41 r. śm. SIERADZCY i zmarli z rodziny
18:30 NOWENNA do NMP Nieustającej Pomocy
18:30 † Alicja SZOSTAK – 1 r. śm.

ŚWIĘTE TRIDUUM PASCHALNE

 

Wielki Czwartek – 28. 03. 2024 r. – MSZA WIECZERZY PAŃSKIEJ

18:30 Za Parafian
18:30 † Krystyna BEJM – 30 greg.
18:30 †† Bożena JAWORSKA – 8 r. śm. i zmarłych z rodziny
18:30 ††Jan, Maria, Elżbieta, Krzysztof, Kazimierz, Władysław WĄSIKOWIE; Krystyna, Artur KREJCZY; Stanisław LESIUK

Wielki Piątek – 29. 03. 2024 r.

18:30 NABOŻEŃSTWO MĘKI PAŃSKIEJ

WIGILIA PASCHALNA – 30. 03. 2024 r.

21:00 Za Parafian
21:00 Dziękczynno – błagalna z okazji rocznic Chrztu Świętego Grzegorza – 14 r. i Gabrieli – 11 r.
21:00 Dziękczynno – błagalna z okazji 70 r. urodzin Leszka i 67 r. urodzin Genowefy, z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia oraz dziękując dobremu Bogu za dzieci, wnuki, rodzinę, prosząc dla nich o Boże błogosławieństwo

NIEDZIELA – 31. 03. 2024 r. – NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

07:30 Aby nasz Pan Jezus Chrystus zasiadł na tronie naszej Ojczyzny razem z NMP naszą Panią i Królową
09:00 †† Marianna – w kolejną rocznicę śmierci, Władysław MAGNEZ; Jan CABAŁA
10:30 † Małgorzata KOWALCZYK – od uczestników ceremonii pogrzebowej
12:00 † Krzysztof PRYSIAŻNIUK
13:30 CHRZTY
13:30 Z okazji urodzin Dariusza, Renaty PAWŁOWSKICH oraz z racji imienin Patryka i Oliwii PAWŁOWSKICH, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej, Świętych Patronów oraz Dary i Owoce Ducha Świętego
18:30 ††Stanisława (k) STUDZIŃSKA – 1 r. śm. oraz Michalina i Stanisław PIOTROWIAK

 

INTENCJE MSZY ŚW. 5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 17. 03. 2024 r.

NIEDZIELA – 17. 03. 2024 r. – 5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

07:30 † Józef ŚWIERCZ
07:30 †† Ks. Józef MAJKA; Ks. Józef SWASTEK – od s. Pii
09:00 †† Edward WILK – 20r. śm.; rodzice: Zofia i Stanisław; Andrzej, Anna, Emilia, Jan, Aniela, Kazimierz i zmarli z rodziny
09:00 †† Antoni STADNICKI – 28r. śm.; Franciszek, Stefania, Barbara LICHWA i zmarli z rodziny
10:30 † Krystyna BEJM – 19 greg.
10:30 † Paweł MAJOR
12:00 Dziękczynno – błagalna z okazji 92 urodzin Iwony PALIWODY
12:00 Dziękczynno – błagalna z okazji imienin Zbigniewa
13:30 W intencji Filipa ŻEBRUN z okazji Chrztu Świętego
13:30 O Boże błogosławieństwo dla s. Pii oraz podziękowanie za otrzymane łaski
18:30 † Jan SIERŻANT – 21 greg.
18:30 † Wiesław JUREK – 3r. śm.

Poniedziałek – 18. 03. 2024 r.

07:00 † Krystyna BEJM – 20 greg.
07:00 †† Janina, Józef HUK; Stanisław DMOCHOWSKI
08:00 † Jan SIERŻANT – 22 greg.
08:00 †† Jadwiga ORŁOWSKA – 7 r. śm. i zmarli z rodziny
18:30 RODZINA SZENSZTACKA
18:30 †† Gabriela – 16 r. śm. i Józef – 42 r. śm. WIERUSZEWSCY

Wtorek – 19. 03. 2024 r. – Świętego Józefa Oblubieńca NMP

07:00 † Jan SIERŻANT – 23 greg.
07:00 †† Józef, Józef SZPILOWIE
08:00 ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH
08:00 † Elżbieta BANASIAK – od uczestników ceremonii pogrzebowej
18:30 † Krystyna BEJM – 21 greg.
18:30 †† Józef i Edwarda FUCHSIG

Środa – 20. 03. 2024 r.

07:00 † Krystyna BEJM – 22 greg.
07:00 † Barbara NADOLNA – od chrześniaka Marcina
08:00 † Jan SIERŻANT – 24 greg.
18:30 NOWENNA do NMP Nieustającej Pomocy
18:30 † Stanisław MĄKA – od uczestników ceremonii pogrzebowej

Czwartek – 21. 03. 2024 r.

07:00 † Krystyna BEJM – 23 greg.
08:00 † Jan SIERŻANT – 25 greg.
08:00 † Ewa SIEDLECKA – pogrzebowa
18:30 †† Stanisław PODSIADŁO – 17 r. śm. i zmarli z rodziny

Piątek – 22. 03. 2024 r.

07:00 W intencji Krzysztofa z okazji 70 urodzin o Boże błogosławieństwo i opiekę NMP na dalsze lata życia
08:00 † Jan SIERŻANT – 26 greg.
08:00 † Barbara NADOLNA – od Krzysztofa z rodziną
18:30 † Krystyna BEJM – 24 greg.

Sobota – 23. 03. 2024 r.

07:00 Dziękczynno – błagalna z okazji 26 r. urodzin Sebastiana, z podziękowaniem za dar życia, prosząc o nawrócenie, pokój serca i opiekę Matki Najświętszej
08:00 † Krystyna BEJM – 25 greg.
18:30 † Jan SIERŻANT – 27 greg.

NIEDZIELA – 24. 03. 2024 r. – NIEDZIELA PALMOWA

07:30 †† Jan DYDAK – 6 r. śm. i zmarłych z rodziny
09:00 † Jan SIERŻANT – 28 greg.
10:30 †† Mieczysław – 27 r. śm., Józefa – 3 r. śm., Mariusz – 7 r. śm. MAKUL i zmarłych z rodziny
10:30 † Stanisław MĄKA – od siostry Bożeny
12:00 †† Helena, Edmund, Rafał TRONOWSCY i zmarli z rodziny
12:00 †† Marianna, Stanisław MOCEK i zmarli z rodziny
13:30 † Krystyna BEJM – 26 greg.
13:30 † Marek SUSŁO – od uczestników ceremonii pogrzebowej
18:30 †† Czesław PALMYKA – 6 r. śm.; Tadeusz, Łucja MATYKA; Bożena, Maria

 

INTENCJE MSZY ŚW. 4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 10. 03. 2024 r.

NIEDZIELA – 10. 03. 2024 r. – 4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – Niedziela LÆTARE

07:30 † Aleksandra (k) WRUSZAK – od uczestników ceremonii pogrzebowej
07:30 Przez Niepokalane Serce Maryi o łaskę zdrowia duszy i ciała, uwolnienie od Złego oraz Boże błogosławieństwo
09:00 † Adela KOBRYŃ – 2 r. śm.
09:00 † Katarzyna MAKIELAK – od uczestników ceremonii pogrzebowej
10:30 † Krystyna BEJM – 12 greg.
10:30 † Krystyna POMYKAŁA – 4 r. śm.
12:00 †† Halina, Stefan KUKLIŃSCY; Weronika, Jan SZUKIEWICZ; Eugenia, Zbigniew MILER
12:00 †† Aleksander – 20 r. śm. i Teresa – 19 r. śm. KISIELEWICZOWIE oraz zmarłych z rodziny z obu stron
13:30 †† Lechosław – 3 r. śm. i Teresa ZOJDŹ oraz zmarłych z rodziny
13:30 † Henryk JAKÓBCZAK – 3 r. śm.
18:30 † Jan SIERŻANT – 14 greg.

Poniedziałek – 11. 03. 2024 r.

07:00 † Krystyna BEJM – 13 greg.
08:00 † Jan SIERŻANT – 15 greg.
18:30 †† Zofia NOWICKA – 15 r. śm. i mąż Edward

Wtorek – 12. 03. 2024 r.

07:00 † Jan SIERŻANT – 16 greg.
08:00 ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH
18:30 † Krystyna BEJM – 14 greg.

Środa – 13. 03. 2024 r.

07:00 † Krystyna BEJM – 15 greg.
08:00 † Jan SIERŻANT – 17 greg.
18:30 NOWENNA do NMP Nieustającej Pomocy
18:30 † Barbara NADOLNA – od siostry Krystyny

Czwartek – 14. 03. 2024 r.

07:00 W intencji Elżbiety – o Boże błogosławieństwo z okazji urodzin
08:00 † Krystyna BEJM – 16 greg.
18:30 † Jan SIERŻANT – 18 greg.

Piątek – 15. 03. 2024 r.

07:00 † Jan SIERŻANT – 19 greg.
08:00 † Iwona SZWARC – od uczestników ceremonii pogrzebowej
18:30 † Krystyna BEJM – 17 greg.
18:30 W intencji Panu Bogu wiadomej

Sobota – 16. 03. 2024 r.

07:00 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Arkadiusza z okazji urodzin
08:00 † Krystyna BEJM – 18 greg.
18:30 † Jan SIERŻANT – 20 greg.
18:30 †† Jan PRZEWOŹNIK i z rodziny Przewoźnik i Kościuklewicz

NIEDZIELA – 17. 03. 2024 r. – 5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

07:30 † Józef ŚWIERCZ
07:30 †† Ks. Józef MAJKA; Ks. Józef SWASTEK – od s. Pii
09:00 †† Edward WILK – 20r. śm.; rodzice: Zofia i Stanisław; Andrzej, Anna, Emilia, Jan, Aniela, Kazimierz i zmarli z rodziny
09:00 †† Antoni STADNICKI – 28r. śm.; Franciszek, Stefania, Barbara LICHWA i zmarli z rodziny
10:30 † Krystyna BEJM – 19 greg.
10:30 † Paweł MAJOR
12:00 Dziękczynno – błagalna z okazji 92 urodzin Iwony PALIWODY
12:00 Dziękczynno – błagalna z okazji imienin Zbigniewa
13:30 W intencji Filipa ŻEBRUN z okazji Chrztu Świętego
13:30 O Boże błogosławieństwo dla s. Pii oraz podziękowanie za otrzymane łaski
18:30 † Jan SIERŻANT – 21 greg.
18:30 † Wiesław JUREK – 3r. śm.

INTENCJE MSZY ŚW. 3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 03. 03. 2024 r.

NIEDZIELA – 03. 03. 2024 r. – 3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

07:30 Dziękczynno – błagalna z okazji 40 r. ślubu Edwardy i Łukasza MOSZYŃSKICH, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej i Świętego Józefa
09:00 † Marian KASON – 12 r. śm.
09:00 † Jan SIERŻANT – 7 greg.
10:30 †† Andrzej GRUCELA i Zdzisław WDOWCZYK
12:00 † Barbara COFALSKA – 5 r. śm.
13:30 †† Zenon GŁOGOWSKI – 11 r. śm. i zmarłych rodziców z obojga stron
18:30 † Krystyna BEJM – 5 greg.

Poniedziałek – 04. 03. 2024 r.

07:00 † Bożena DROZD – od uczestników ceremonii pogrzebowej
08:00 † Jan SIERŻANT – 8 greg.
08:00 † Krzysztof PRYSIAŻNIUK – 30 dzień po pogrzebie
18:30 † Krystyna BEJM – 6 greg.

Wtorek – 05. 03. 2024 r.

07:00 † Krystyna BEJM – 7 greg.
08:00 ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH
18:30 † Jan SIERŻANT – 9 greg.
18:30 †† Genowefa i Zdzisław TOMKIEWICZ

Środa – 06. 03. 2024 r.

07:00 † Jan SIERŻANT – 10 greg.
08:00 † Krystyna BEJM – 8 greg.
18:30 NOWENNA do NMP Nieustającej Pomocy
18:30 Dziękczynno – błagalna z okazji 7 r. urodzin Michaliny, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej, Świętych Patronów oraz Świętego Anioła Stróża dla Niej, Jej Rodziców i całej Rodziny

 

Czwartek – 07. 03. 2024 r.

07:00 † Jan SIERŻANT – 11 greg.
08:00 †† Zofia GRZESIAK; Jan, Aniela KOPEĆ
18:30 † Krystyna BEJM – 9 greg.

Piątek – 08. 03. 2024 r.

07:00 † Krystyna BEJM – 10 greg..
08:00 † Joanna WALASZCZYK – od uczestników ceremonii pogrzebowej
18:30 † Jan SIERŻANT – 12 greg.

Sobota – 09. 03. 2024 r.

07:00 † Adrian NIEDOSZEWSKI – 2 r. śm.
08:00 † Krystyna BEJM – 11 greg.
18:30 † Jan SIERŻANT – 13 greg.

NIEDZIELA – 10. 03. 2024 r. – 4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – Niedziela LÆTARE

07:30 † Aleksandra (k) WRUSZAK – od uczestników ceremonii pogrzebowej
07:30 Przez Niepokalane Serce Maryi o łaskę zdrowia duszy i ciała, uwolnienie od Złego oraz Boże błogosławieństwo
09:00 † Adela KOBRYŃ – 2 r. śm.
09:00 † Katarzyna MAKIELAK – od uczestników ceremonii pogrzebowej
10:30 † Krystyna BEJM – 12 greg.
10:30 † Krystyna POMYKAŁA – 4 r. śm.
12:00 †† Halina, Stefan KUKLIŃSCY; Weronika, Jan SZUKIEWICZ; Eugenia, Zbigniew MILER
12:00 †† Aleksander – 20 r. śm. i Teresa – 19 r. śm. KISIELEWICZOWIE oraz zmarłych z rodziny z obu stron
13:30 †† Lechosław – 3 r. śm. i Teresa ZOJDŹ oraz zmarłych z rodziny
13:30 † Henryk JAKÓBCZAK – 3 r. śm.
18:30 † Jan SIERŻANT – 14 greg.

 

INTENCJE MSZY ŚW. 2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 25. 02. 2024 r.

NIEDZIELA – 25. 02. 2024 r. – 2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

07:30 † Danuta IWAŃSKA – 25 greg.
09:00 † Jan Józef WALASZCZYK o łaskę Nieba
09:00 † Janusz Władysław WOJTUCH – od uczestników ceremonii pogrzebowej
10:30 †† Stanisława (k), Józef, Elżbieta, Marek LEŚ; Stanisława (k), Maciej, Wacław KOWALEWSCY; Helena, Franciszek PANKIEWICZOWIE
10:30 †† Pelagia WIETECKA, zmarłych z rodziny oraz z rodziny Kosmalów
12:00 Dziękczynna za wszystkie łaski dla Gabrysi w 11 r. ur., Moniki w 28 r. ur. i Michała w 44 r. ur., z prośbą o dalsze łaski, błogosławieństwo i opiekę NMP
13:30 †† Wanda – 6 r. śm., Franciszek DUDKOWSCY; Danuta – 6 miesięcy, Stanisław JEMIOŁEK – o łaskę Nieba
13:30 † Grażyna Stanisława WODNICZAK – od uczestników ceremonii pogrzebowej
18:30 †† Andrzej (mąż) i Damian (syn) WIELGUSOWIE w 9 r. ich śmierci

Poniedziałek – 26. 02. 2024 r.

07:00 O Boże błogosławieństwo do pełni uzdrowienia dla Rafała oraz potrzebne łaski do dalszej posługi dla Krzysztofa i Krystyny
08:00 † Jan SIERŻANT – 1 greg.
18:30 † Danuta IWAŃSKA – 26 greg.

Wtorek – 27. 02. 2024 r.

07:00 † Danuta IWAŃSKA – 27 greg.
07:00 † Jan SIERŻANT – 2 greg.
08:00 ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH
18:30 † Ewa SOBAŃSKA – od uczestników ceremonii pogrzebowej

Środa – 28. 02. 2024 r.

07:00 † Danuta IWAŃSKA – 28 greg.
08:00 † Krystyna BEJM – 1 greg.
18:30 NOWENNA do NMP Nieustającej Pomocy
18:30 † Jan SIERŻANT – 3 greg.

Czwartek – 29. 02. 2024 r.

07:00 † Krystyna BEJM – 2 greg.
08:00 † Danuta IWAŃSKA – 29 greg.
08:00 † Lucyna GRAF – msza święta pogrzebowa
18:30 † Jan SIERŻANT – 4 greg.
18:30 † Alicja SZOSTAK – 1 r. śm.

Piątek – 01. 03. 2024 r.

07:00 † Krystyna BEJM – 3 greg..
08:00 † Danuta IWAŃSKA – 30 greg.
18:30 KREW CHRYSTUSA
18:30 † Jan SIERŻANT – 5 greg.

Sobota – 02. 03. 2024 r.

07:00 † Jan SIERŻANT – 6 greg.
08:00 † Stanisław SZLĘK – od uczestników ceremonii pogrzebowej
18:30 † Krystyna BEJM – 4 greg.

NIEDZIELA – 04. 03. 2024 r. – 3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

07:30 Dziękczynno – błagalna z okazji 40 r. ślubu Edwardy i Łukasza MOSZYŃSKICH, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej i Świętego Józefa
09:00 † Marian KASON – 12 r. śm.
09:00 † Jan SIERŻANT–7 greg.
10:30 †† Andrzej GRUCELA i Zdzisław WDOWCZYK
12:00 † Barbara COFALSKA – 5 r. śm.
13:30 †† Zenon GŁOGOWSKI – 11 r. śm. i zmarłych rodziców z obojga stron
18:30 † Krystyna BEJM – 5 greg.

 

INTENCJE MSZY ŚW. 1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 18. 02. 2024 r.

NIEDZIELA – 18. 02. 2024 r. – 1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

07:30 Dziękczynno – błagalna z okazji 50 r. ślubu Teodory i Zdzisława KULĘGOWSKICH, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Świętej Rodziny
09:00 † Danuta IWAŃSKA – 18 greg.
09:00 †† Andrzej – 5 r. śm., Stanisław – 20 r. śm., Czesława (k) – 36 r. śm., Józef CZUWARA, Tadeusz – 28 r. śm. i Krystyna – 3 r. śm. (z okazji ziemskich urodzin) MICHTA
10:30 †† Teresa – 9 r. śm. i Janusz BUKOWSCY i zmarłych z rodziny
10:30 †† Franciszek i zmarłych rodziców oraz z rodziny
12:00 † Grażyna OLENDER – z okazji 82 ziemskich urodzin
12:00 †† Eugenia, Edward i Marek KARP; Władysława, Jan, Zbigniew, Władysław CEGLARZ
13:30 †† Leokadia BARTNIK – 7 r. śm. oraz zmarłych rodziców i rodzeństwo
13:30 † Lidia KAŁUŻNA – 21 r. śm.
18:30 RODZINA SZENSZTACKA

Poniedziałek – 19. 02. 2024 r.

07:00 † Danuta IWAŃSKA – 19 greg.
08:00 †† Piotr ŚWIERCZ, Eugeniusz, Waleria, Józef
18:30 †† Helena i Wiesław OLCHAWA

Wtorek – 20. 02. 2024 r.

07:00 † Danuta IWAŃSKA – 20 greg.
08:00 ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH
18:30 † Jan WILCZYŃSKI w rocznicę śmierci

Środa – 21. 02. 2024 r.

07:00 † Danuta IWAŃSKA – 21 greg.
08:00 W intencji Bogusławy, Dariusza, Bożeny, Oskara i Hektora o Boże błogosławieństwo
18:30 NOWENNA do NMP Nieustającej Pomocy
18:30 † Ryszard BANASIK – Msza pogrzebowa

Czwartek – 22. 02. 2024 r.

07:00 † Danuta IWAŃSKA – 22 greg.
08:00 Dziękczynno – błagalna z okazji urodzin Magdy, z prośbą o wiarę, miłość i szacunek w rodzinie
18:30 W intencji Alicji o uzdrowienie duszy i ciała, usunięcie przeszkód w realizacji Bożego powołania za przyczyną Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Piątek – 23. 02. 2024 r.

07:00 † Danuta IWAŃSKA – 23 greg.
08:00
18:30 †† Józef ZADWORNY, Adam i zmarłych z rodziny

Sobota – 24. 02. 2024 r.

07:00 † Danuta IWAŃSKA – 24 greg.
08:00 †† Irena i Leon o łaskę Nieba
18:30 Dziękczynno – błagalna z okazji urodzin Księdza Krzysztofa – int. od ministrantów

NIEDZIELA – 25. 02. 2024 r. – 2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

07:30 † Danuta IWAŃSKA – 25 greg.
09:00 † Jan Józef WALASZCZYK o łaskę Nieba
09:00 † Janusz Władysław WOJTUCH – od uczestników ceremonii pogrzebowej
10:30 †† Stanisława (k), Józef, Elżbieta, Marek LEŚ; Stanisława (k), Maciej, Wacław KOWALEWSCY; Helena, Franciszek PANKIEWICZOWIE
10:30 †† Pelagia WIETECKA, zmarłych z rodziny oraz z rodziny Kosmalów
12:00 Dziękczynna za wszystkie łaski dla Gabrysi w 11 r. ur., Moniki w 28 r. ur. i Michała w 44 r. ur., z prośbą o dalsze łaski, błogosławieństwo i opiekę NMP
13:30 †† Wanda – 6 r. śm., Franciszek DUDKOWSCY; Danuta – 6 miesięcy, Stanisław JEMIOŁEK – o łaskę Nieba
13:30 † Grażyna Stanisława WODNICZAK – od uczestników ceremonii pogrzebowej
18:30 †† Andrzej (mąż) i Damian (syn) WIELGUSOWIE w 9 r. ich śmierci

 

 

INTENCJE MSZY ŚW. 6 NIEDZIELA ZWYKŁA – 11. 02. 2024 r.

NIEDZIELA – 11. 02. 2024 r. – 6 NIEDZIELA ZWYKŁA

07:30 †† Janusz i zmarłych z rodziny
09:00 † Danuta IWAŃSKA – 11 greg.
09:00 †† Karolina, Karol NOGA; Anastazja, Bronisław ŻYGADŁO
10:30 †† Władysława (k) GŁADKA – 7 r. śm. oraz zmarłych z rodziny
10:30 † Kazimierz MŁODNICKI – od uczestników ceremonii pogrzebowej
12:00 Msza Święta w intencji Chorych z naszej Parafii
12:00 †† Halina RUSZKOWSKA; Lech SUJAK; Kazimierz MELIBRUDA
13:30 †† Józef – 27 r. śm., Irena – 16 r. śm OMIECINA; Halina PAWŁOWSKA – GORYNIA – 3 r. śm.; Henryk OMIECINA; Aleksander GORYNIA
13:30 CHRZTY
18:30 † Andrzej STANEK

Poniedziałek – 12. 02. 2024 r.

07:00
08:00
18:30 † Danuta IWAŃSKA – 12 greg.

Wtorek – 13. 02. 2024 r.

07:00 †† Grzegorz i zmarli z rodziny
08:00 ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH
18:30 † Danuta IWAŃSKA – 13 greg.
18:30 †† Maria, Janina oraz zmarłych z rodzin Pancerz i Białas

Środa – 14. 02. 2024 r. – ŚRODA POPIELCOWA

07:00 † Danuta IWAŃSKA – 7 greg.
08:00 †† Tadeusz KACZOROWSKI – 28 r. śm.; Aniela, Jerzy i Eleonora GOŁOWANOW
10:00  
17:00  
18:30 NOWENNA do NMP Nieustającej Pomocy
18:30 †† Andrzej WOJTASIEWICZ – 5 r. śm. i zmarłych z rodziny

Czwartek – 15. 02. 2024 r.

07:00 † Danuta IWAŃSKA – 15 greg.
08:00 † Henryk CEGIEŁKOWSKI – 12 r. śm.
18:30 †† Jan BEZDZIETNY – 3 r. śm. i zmarłych z rodziny

Piątek – 16. 02. 2024 r.

07:00 † Danuta IWAŃSKA – 16 greg.
08:00
18:30 † Paweł MAJOR

Sobota – 17. 02. 2024 r.

07:00 † Danuta IWAŃSKA – 17 greg.
08:00 †† Henryk – 24 r. śm.; Zofia ROJEK
18:30 †† Zofia NOWACKA – 8 r. śm.; Kazimierz, Mariusz, Agata, Magdalena JAKUBIAK

NIEDZIELA – 18. 02. 2024 r. – 1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

07:30 Dziękczynno – błagalna z okazji 50 r. ślubu Teodory i Zdzisława KULĘGOWSKICH, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Świętej Rodziny
09:00 † Danuta IWAŃSKA – 18 greg.
09:00 †† Andrzej – 5 r. śm., Stanisław – 20 r. śm., Czesława (k) – 36 r. śm., Józef CZUWARA, Tadeusz – 28 r. śm. i Krystyna – 3 r. śm. (z okazji ziemskich urodzin)MICHTA
10:30 †† Teresa – 9 r. śm. i Janusz BUKOWSCY i zmarłych z rodziny
10:30 †† Franciszek i zmarłych rodziców oraz z rodziny
12:00 † Grażyna OLENDER – z okazji 82 ziemskich urodzin
12:00 †† Eugenia, Edward i Marek KARP; Władysława, Jan, Zbigniew, Władysław CEGLARZ
13:30 †† Leokadia BARTNIK – 7 r. śm. oraz zmarłych rodziców i rodzeństwo
13:30 † Lidia KAŁUŻNA – 21 r. śm.
18:30 RODZINA SZENSZTACKA

 

INTENCJE MSZY ŚW. 5 NIEDZIELA ZWYKŁA – 04. 02. 2024 r.

NIEDZIELA – 04. 02. 2024 r. – 5 NIEDZIELA ZWYKŁA

07:30 †† Alfons WASILEWSKI – 20 r. śm. i zmarłych z rodziny
09:00 † Józef KUROWSKI – 2 r. śm.
09:00 †† Marianna – 50 r. śm.; Michał – 34 r. śm. POL; Henryk STĘPIEŃ – 26 r. śm., rodzeństwo i zmarłych z rodziny
10:30 †† Andrzej GRUCELA, Zdzisław WDOWCZYK
10:30 † ks. Tadeusz ISAKOWICZ – ZALESKI o łaskę nieba
12:00 † Danuta IWAŃSKA – 4 greg.
12:00 †† Jerzy oraz rodzice Helena i Marian NAWROTOWIE
13:30 Dziękczynno – błagalna z okazji 55 rocznicy ślubu Eleonory i Mieczysława LIPIEC
18:30 † Krzysztof KOSSMAN – o łaskę nieba

Poniedziałek – 05. 02. 2024 r. – Świętej Agaty

07:00
08:00 †† Józef, Wanda, Roman HANZELOWIE
18:30 † Danuta IWAŃSKA – 5 greg.

Wtorek – 06. 02. 2024 r.

07:00 † Danuta IWAŃSKA – 6 greg.
08:00 ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH
18:30 †† Mieczysław MAJEWSKI – 32 r. śm.; Rodzice z obojga stron oraz zmarłych z rodziny

Środa – 07. 02. 2024 r.

07:00 † Edmund ORZECHOWSKI – 35 r. śm.
08:00 † Danuta IWAŃSKA – 7 greg.
18:30 NOWENNA do NMP Nieustającej Pomocy

Czwartek – 08. 02. 2024 r.

07:00 † Danuta IWAŃSKA – 8 greg.
08:00 Za Ojczyznę
18:30 †† Stanisław OKRZEJSKI; Jolanta KIELAK

Piątek – 09. 02. 2024 r.

07:00 † Danuta IWAŃSKA – 9 greg.
08:00
11:00 W intencji Sybiraków
18:30 †† Tadeusz KULIG i zmarłych z rodziny PIERSCIŃSKICH

Sobota – 10. 02. 2024 r.

07:00 † Danuta IWAŃSKA – 10 greg.
08:00
18:30 W intencji Doroty z okazji 50 r. urodzin, o potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo także dla dzieci: Damiana i Wiktorii, dziękując za otrzymane łaski

NIEDZIELA – 11. 02. 2024 r. – 6 NIEDZIELA ZWYKŁA

07:30 †† Janusz i zmarłych z rodziny
09:00 † Danuta IWAŃSKA – 11 greg.
09:00 †† Karolina, Karol NOGA; Anastazja, Bronisław ŻYGADŁO
10:30 †† Władysława (k) GŁADKA – 7 r. śm. oraz zmarłych z rodziny
10:30 † Kazimierz MŁODNICKI – od uczestników ceremonii pogrzebowej
12:00 Msza Święta w intencji Chorych z naszej Parafii
12:00 †† Halina RUSZKOWSKA; Lech SUJAK; Kazimierz MELIBRUDA
13:30 †† Józef – 27 r. śm., Irena – 16 r. śm OMIECINA; Halina PAWŁOWSKA – GORYNIA – 3 r. śm.; Henryk OMIECINA; Aleksander GORYNIA
13:30 CHRZTY
18:30 † Andrzej STANEK