Ogłoszenia – V Niedziela Wielkanocna 07.05.2023

 1. Zapraszamy na codzienne nabożeństwa majowe o g. 18.00.
 2. W poniedziałek 8 maja uroczystość św. Stanisława głównego patrona Polski.
 3. We wtorek wspólnota Krucjaty Wyzwolenia Człowieka zaprasza na g. 18.30 na Mszę św. o trzeźwość w naszym narodzie.
 4. Zapraszamy w środę 10 maja po Mszy św. wieczornej do kościoła wszystkich, którzy pragną się aktywniej włączyć się jako wolontariusze w prace związane z naszym kościołem. Niektórzy parafianie już zgłaszali taką ochotę, inni już się angażowali. Teraz otwieramy możliwość dla wszystkich chętnych parafian.
 5. Spotkanie dla ministrantów w czwartek o g. 17.15 w zakrystii.
 6. Najważniejszym dla naszej tradycji parafialnej jest sobota 13 maja. Rozpoczynają się miesiące objawień fatimskich. Zapraszamy wszystkich na uroczyste nabożeństwo fatimskie po Mszy św. o g. 18.30.
 7. W przyszłą niedzielę 14 maja przypada święto patronalne Księdza Biskupa Macieja. Prosimy o modlitwę w Jego intencji.
 8. Już dzisiaj zapraszamy na 18 maja na Wieczorny Dzień Wspólnoty Przymierza Maryi z Szensztad, zarówno członków, jak i nowych chętnych do wspólnot. Rozpoczniemy Mszą św. o g. 18.30.
 9. Rodzice dzieci komunijnych i dzieci rocznicowych są proszeni o zapoznanie się z informacjami umieszczonymi na stronie w zakładce I Komunia.
 10. 27 maja jest organizowana autokarowa 1-dniowa pielgrzymka do Częstochowy. Koszt od osoby to 60 zł. W planie zwiedzanie sanktuarium i uczestnictwo we Mszy św. przed cudownym obrazem. Zapisy u ks. Darka.
 11. Lectio divina dla dzieci (jednostronne, .pdf) i dorosłych (.pdf, .docx)
 12. Dodatkowe informacje

Henryków 21 V 2023