NIEDZIELA ŚW. RODZINY

1. Przeżywamy niedzielę Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Otaczamy modlitwą wszystkie rodziny parafii. Prosimy Boga o łaski dla nich na każdy dzień. Szczególnie módlmy się za te, które przeżywają trudny czas.

Dziś nie będzie nabożeństwa o godz. 18:00

W kościele może być 70 osób. Obowiązkowo zasłaniamy usta i nos.

– w poniedziałek – święto Świętych Młodzianków
– w piątek – uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
– w sobotę – wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanju

3. Zbliża się koniec roku. 31 grudnia zapraszamy o godz. 17:30 na Mszę Świętą, którą zakończymy adoracją eucharystyczną, w czasie której podziękujemy za dary i łaski otrzymane w minionym roku, będziemy błagać Boga o przebaczenie wszystkich naszych grzechów popełnionych indywidualnie i społecznie, a także prosić o błogosławieństwo Boże na rozpoczynający się nowy rok.
ZE WZGLĘDU NA OBOSTRZENIA EPIDEMICZNE NIE BĘDZIE MSZY O PÓŁNOCY.

4. W piątek 1 stycznia uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze Święte według porządku niedzielnego. Jest to również Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Ciągle słyszymy o nowych konfliktach, które wybuchają w różnych miejscach świata. Nie będzie nabożeństwa o godz. 18:00.

5. 2 stycznia, w pierwszą sobotę miesiąca, o godz. 8:00 Msza Święta o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny w int. Żywego Różańca w naszej parafii. Po Mszy adoracja, którą zakończy Msza o godz. 15:00.

6. Za tydzień zmiana tajemni Żywego Różańca o godz. 17:30 i nieszpory o godz. 18:00.

7. Dziś ostatni dzień i możliwość, by zapisać się na kolędę. Dzisiaj lista kolędowa zostanie zamknięta. Od jutra nie przyjmujemy już żadnych zgłoszeń. Taka jest konieczność, by można było rozpisać plan kolędy i podać go z odpowiednim wyprzedzeniem. Prosimy uważnie śledzić ogłoszenia parafialne (podczas Mszy, gablota, strona internetowa). Z wizytą pójdziemy tylko do zgłoszonych rodzin.