NARODZENIE PAŃSKIE 2020

1. Czas Bożego Narodzenia przypomina nam, że na świecie jest miłość, która wszystko znosi, wszystko przetrzyma i nigdy nie ustaje. Jest na wyciągnięcie naszych rąk jako nadzieja każdego z nas i całego świata. Bóg pragnie, abyśmy przyjęli Go do serca, do swojego domu, do swojego życia. Przyjęli i zatroszczyli się o Niego. Dlatego przychodzi na świat jako Dziecię.

Wszystkim drogim parafianom, dobrodziejom, gościom życzymy, żeby miłość, radość i pokój, które przynosi Boża Dziecina, gościły w waszym życiu każdego dnia i były nadzieją na lepsze jutro. Prawdziwie błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!

W kościele może być 70 osób. Obowiązkowo zasłaniamy usta i nos.

2. Msze Święte w uroczystość Bożego Narodzenia oraz w drugi dzień świąt według porządku niedzielnego. Nie będzie nabożeństw o godz. 18:00. W drugi dzień świąt tradycyjnie ofiary składane na tacę przeznaczone będą na potrzeby Papieskiego Wydziału Teologicznego i Seminarium Duchownego we Wrocławiu.

3. W najbliższą niedzielę święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Tego dnia otoczmy modlitwą wszystkie rodziny parafii. Prośmy Boga o łaski dla nich na każdy dzień. Szczególnie módlmy się za te, które przeżywają trudny czas.

4. Osoby, które chciałyby przyjąć w tym roku kolędę, prosimy o zgłoszenie w zakrystii, mailowo lub sms-em na dyżurny numer komórkowy. ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY TYLKO DO 27 GRUDNIA.

5. W niedzielę, 20 grudnia 2020 r. o godz. 9. 30 w kościele pw. Najświętszego Imienia Jezus odbyła się uroczystość nadania telewizji EWTN Polska patronatu Św. Andrzeja Boboli. Mszy św. przewodniczył ks. bp Andrzej Siemieniewski, homilię wygłosiło. dr Leszek Gęsiak, rzecznik Konferencji Episkopatu Polski. Telewizję EWTN Polska jest podana w Internecie i gablocie (ewtn.pl

6. Również tegoroczne Betlejem w Polsce tylko internetowo. Adres na stronie parafii i gablocie (Betlejem w Polsce: