WNIEBOWZIĘCIE NMP/20 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP/20 niedziela zwykła. We Wniebowzięcie porządek niedzielny, ale nie ma Nieszporów. W niedzielę nieszpory o godz. 18:00. W niedzielę na zakończenie każdej Mszy św. wystąpi s. Magdalena – Renata Kluz Dyrektorka Katolickiego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego przy ul. Paulińskiej 14.

Również 16 VIII 2020 Msza św. w int. Koła Przyjaciół Radia Maryja, TV Trwam, ofiarodawców i sympatyków o godz. 18:30. Po Mszy św. spotkanie w salce na plebanii.

W kościele nie ma limitu osób. Pozostałe przepisy, zwłaszcza o zasłaniu ust i nosa nadal obowiązują.

Transmisje Mszy Św. z naszego kościoła w niedzielę o godz. 12:00.

– w poniedziałek – wspomnienie św. Jacka
– w czwartek – wspomnienie św. Bernarda
– w piątek – wspomnienie św. Piusa X
– w sobotę – wspomnienie NMP Królowej

3. Wszystkie sprawy kancelaryjne załatwiane są OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Telefony: 71/328-95-17 lub 579-257-491. Intencje można zamawiać po Mszach w zakrystii.

4. Do końca sierpnia sprawujemy Msze św. Gregoriańskie za Śp. Ks. Prałata Wincentego Tokarza, brata poprzedniego Księdza proboszcza Wojciecha Tokarza. Intencje mszalne na najbliższy tydzień są wywieszone w gablocie kościelnej oraz w Internecie. Dziękujemy za zainteresowanie i ofiary.

5. Jest najnowsza prasa. Zachęcamy do zakupu i lektury.

6. Firma Opus wyznaczyła termin odbioru strojów liturgicznych dla dzieci na 17 sierpnia, które we wrześniu przystąpią do I Komunii.
17:00– dziewczynki SP 58 i SP 74
17:45 – dziewczynki SP 108 i szkoły spoza parafii
18:30 – chłopcy SP 58 i SP 74
19:15 – chłopcy SP 108 i szkoły spoza parafii

Wszystkim Parafianom i Gościom, zarówno wypoczywającym, jak i pracującym życzymy BŁOGOSŁAWIONEGO CZASU. Prosimy o modlitwę za pracujących na roli.