Ogłoszenia III Niedziela Wielkanocna 14.04.2024

1. Przeżywamy 3 Niedzielę Wielkanocną, Niedzielę Biblijną rozpoczynająca 16 Tydzień Biblijny. To NARODOWE CZYTANIE PISMA ŚWIĘTEGO.

2.Dzisiaj w parafii św. Maurycego we Wrocławiu, Msza św. o godz. 13:00.Przewodniczyć będzie Ks. Biskup Jacek Kiciński. Po Mszy odbędzie się wspólne czytanie Pisma Świętego. Transmisja w TV Polonia.

3.W czwartek (18.04.) po wieczornej Mszy Świętej (około 19:15) próba dzieci do I Komunii Św. w kościele. Zapraszamy dzieci z rodzicami. Prosimy o rezerwację tego terminu.Poprowadzi ją Diakon Piotr w obecności Ks. Proboszcza.

1. Uroczystość I Komunii św.12 maja o g. 10:30.
  2. Rocznica I Komunii św. 26 maja o g. 10:30.

6.W przyszłą Niedzielę i przez cały tydzień modlić będziemy się o powołania do służby w Kościele, szczególnie do kapłaństwa i życia konsekrowanego.

1. Ks. Radosław organizuje Pielgrzymkę połączoną z rekolekcjami do Medjugorie (01 – 09 lipca). Koszt całości to 850 zł + 320 €. Szczegóły i zapisy u Ks. Radosława. Zachęcamy do udziału w Pielgrzymce.

8.Na stronie parafialnej i w gablocie jest do przeczytania: Stanowisko Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski ws. Poszanowania Życia ludzkiego w fazie prenatalnej KOMUNIKAT oraz obszerny wywiad wiceprzewodniczącego KEP, Arcybiskupa Józefa Kupnego o przyszłości duszpasterstwa w Polsce. Zachęcamy do lektury. Rozmowa

9.W sobotę (20.04) w kościele Matki Bożej na Piasku od 10:00 do 18:00 diecezjalny dzień skupienia kobiet. Hasło brzmi: Szczęśliwa, która uwierzyła. Szczegóły na stronie internetowej. Gorąco zachęcamy drogie niewiasty do wzięcia udziału.

10.Ponadto już tylko na stronie parafialnej jest propozycja spędzenia tygodniowych wakacji w Ośrodku Caritas w Łebie PLAKAToraz o możliwości zdobycia min grantu 2,500zł za dobry pomysł ewangelizacyjny.Inforrmacja Ponadto Lectio divina: dla dorosłych PDF  i DOC dla dzieci: Jednostronne i PDF

1. QUIZ
  2. Wszystkim obchodzącym jubileusze, urodziny, imieniny składamy najserdeczniejsze życzenia. Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.