Ogłoszenia 2 Niedziela Wielkiego Postu 25.02.2024

1. Dzisiaj przeżywamy II Niedzielę Wielkiego Postu. Dzisiaj także jest Niedziela „Ad gentes” Będziemy wspierać naszych misjonarzy zarówno modlitwą jak i ofiarami zbieranymi do puszek po Mszach Świętych. Bóg zapłać.
  2. Rekolekcje Wielkopostne w naszej Parafii odbędą się od 17 do 20 marca, poprowadzi je Ks. Łukasz Gołąbek. Serdecznie zapraszamy. Plan Rekolekcji jest w gablocie i na stronie internetowej parafii. Prosimy zwrócić szczególną uwagę NA NAUKI DLA MAŁŻONKÓW I RODZICÓW W PONIEDZIAŁEK ORAZ DLA MŁODZIEŻY WE WTOREK.
  3. W zakrystii są już do nabycia wielkanocne baranki Caritas z białej czekolady po 10zł oraz świece paschaliki na stół po 20 zł.
  4. Z radością witamy Diakona Piotra Kowalczyka, naszego praktykanta. Życzymy Mu Bożego błogosławieństwa
  5. Nabożeństwa Wielkiego Postu:

a). Droga Krzyżowa w piątki o 17:00 dla dzieci, o 18:00 dla młodzieży i dorosłych;

b). Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o 17:30.

Serdecznie zapraszamy. Za udział w nabożeństwach jak i 3 dniowych rekolekcjach można uzyskać odpusty pod zwykłymi warunkami.

1. Następna III Niedziela Wielkiego Postu jest pierwszą Niedzielą miesiąca. O 17:00 zmiana Tajemnic Różańca.

7.W piątek 1 marca o godz. 18:30 zostanie odprawiona Msza św. w stałych intencjach Stowarzyszenia Krwi Chrystusa. Po Mszy św. odbędzie się Zmiana Tajemnic Różańca do Krwi Chrystusa.

8.Dzisiaj o 19.30 w kościele św. Krzyża będzie wykład o wybitnym malarzu prawosławnym Jerzym Nowosielskim i koncert Męskiego Zespołu Muzyki Cerkiewnej„Katapetasma”. Wstęp wolny, zapraszamy.

9.Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski prosi o modlitwę i post w intencji Ojczyzny. Apel jest na stronie internetowej parafii. Gorąco prosimy o zapoznanie się z tekstem.

10.Przypominamy o dyżurach kancelarii parafialnej w poniedziałki i czwartki od 16:00 do18:00 oraz w piątki od 10:00 do 12:00.

1. Rozpoczęcie kursu Bierzmowania dorosłych 12 marca, zakończenie 4 czerwca br. Szczegóły na stronie Archidiecezji Wrocławskiej.
  2. Zapraszamy na koncert związany z nawróceniem HILLSONG LONDON oraz NIEMAGOTU razem na scenie! ARISE Poland Tour 2024, to wspólna trasa dwóch niezwykle popularnych zespołów, które swymi piosenkami opowiadają o miłości nie z tej ziemi. We Wrocławiu zagrają 7.03 w Hali Orbita.
  3. Quiz:
  4. Lectio divina dla dzieci: Jednostronne i  dla dorosłych PDF i
  5. Wszystkim obchodzącym jubileusze, urodziny, imieniny składamy najserdeczniejsze życzenia. Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.