Ogłoszenia – XIV Niedziela w ciągu roku 9 lipca br.

 

  1. Świętujemy XIV Niedzielę w ciągu roku. O g. 18,00 Nieszpory według brewiarza kapłańskiego. Serdecznie witamy. Dzisiaj Ks. Paweł Potomski, wspomagający nas w okresie rekolekcji ks. Radosława, udziela na końcu Mszy św. prymicyjnego błogosławieństwa.
  2. Rozpoczęły się wakacje. Wyjeżdżającym na urlopy życzymy dobrego wypoczynku. Pamietajmy oPanu Bogu. W wakacje w kancelarii służymy w poniedziałki i czwartki od 16.00 do 18.00, w piątki od 10.00 do 12.00. Spowiedź w tygodniu przed Mszą św.
  3. Przypominamy, że w naszej parafii w każdy wtorek o g. 8,00 odprawiamy Mszę św. zbiorową za zmarłych. Prosimy o składanie intencji z imionami zmarłych i ofiar za nich do puszki pod chórem.
  4. Przypominamy też, że w każdą środę o g. 18,00 jest Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, na której zanosimy prośby wypisane przez parafian i ofiary w tej intencji zbiorowej do skrzynki obok ołtarza. Potem o 18,30 jest też odprawiana Msza św. w tych intencjach.
  5. We wtorek 11 lipca br. obchodzimy święto liturgiczne św. Benedykta opata, patrona Europy. Również w tym dniu przypada 80 rocznica zbrodni wołyńskiej. Dołączamy w naszej parafii do wielu inicjatyw różnych środowisk i zapraszamy do zapoznania się z informacjami wywieszonymi na ciuchci, gdzie odbędzie się to spotkanie i w gablotach.
  6. W czwartek 13 lipca po Mszy św. kolejne Nabożeństwo Fatimskie, na które serdecznie zapraszamy.
  7. W sobotę 15 lipca zapraszamy do całonocnej adoracji Przenajświętszego Sakramentu, która  rozpocznie się w w sobotę o  godz. 21.00 a zakończy w niedzielę w dniu 16 lipca   o godz. 7.30 rano. O północy zostanie odprawiona msza św. Adorację prowadzić będzie Wspólnota  Najświętszego Sakramentu i Niepokalanej.
  8. Caritas Archidiecezji Wrocławskiej organizuje w swoim Ośrodku w Łebie 9-dniow turnusy wypoczynkowe. Proszę zapoznać się ze szczegółami w gablocie oraz na stronie internetowej parafi.Więcej Serdecznie zapraszamy.
  9. Pozostałe szczegółowe informacje np. Lectio divina na każdy dzień – są na stronie internetowej parafii. Zachęcamy do lektury. Dla dorosłych: Jednostronne i PDF i dla dzieci: Doc i PDF