XIII Niedziela w ciągu roku 2 lipca 2023

1. Świętujemy XIII Niedzielę w ciągu roku. O g. 18,00 zmiana tajemnic Różańca św. zakończona Litanią do Krwi Chrystusa. Witamy nowo wyświęconego kapłana, ks. Pawła Potomskiego, który będzie nas wspomagał na czas trzech serii rekolekcji diecezjalnych prowadzonych przez naszego ks. Radosława Rotmana. Życzymy mu dobrego pobytu w parafii, a parafian prosimy o modlitwę w jego intencji.
  2. Rozpoczęły się wakacje. Wyjeżdżającym na urlopy życzymy dobrego wypoczynku. Pamietajmy oPanu Bogu. W wakacje w kancelarii służymy w poniedziałki i czwartki od 16.00 do 18.00, w piątki od 10.00 do 12.00. Spowiedź w tygodniu przed Mszą św.
  3. Przypominamy, że w naszej parafii w każdy wtorek o g. 8,00 odprawiamy Mszę św. zbiorową za zmarłych. Prosimy o składanie intencji z imionami zmarłych i ofiar za nich do puszki pod chórem.
  4. Przypominamy też, że w każdą środę o g. 18,00 jest Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, na której zanosimy prośby wypisane przez parafian i ofiary w tej intencji zbiorowej do skrzynki obok ołtarza. Potem o 18,30 jest też odprawiana Msza św. w tych intencjach.
  5. W czwartek 6 lipca br. jest święto patronalne Apostolstwa Chorych. Z tej racji prosimy wszystkich parafian o odwiedziny chorych i pamięć modlitewna za bliskich chorujących.
  6. W sobotę 8 lipca od 10,00 do 15,00 PIELGRZYMKA Margartek i Apostolatu Dwunastka do Milicza (parafia św. Anny). PLAKAT: Pielgrzymka 8 lipca br. do Milicza
    Serdecznie zapraszamy.
  7. Również w sobotę 8 lipca UWIELBIENIE we WROCŁAWIU: ChwałaMU – 8 lipca (Tarczyński Arena Wrocław, godz. 16.00 – 22.00). Projekt realizowany od 2021 o wierze, nadziei i miłości przez 14 profesjinalnych zespołów i 96 muzyków przyniósł w ciągu roku ponad 2 mln wyświetleń teraz będzie spotkanie na żywo. Szczegóły na stronie www: https://www.rozpalwiare.pl/chwalamu BILETY: https://ekobilet.pl/e/chwalamu-2023-516957?evt=516957
  8. Po następnej 14 niedzieli zwykłej w czwartek 13 lipca po Mszy św. kolejne Nabożeństwo Fatimskie, na które serdecznie zapraszamy.
  9. Lectio divina dla dzieci (Jednostronne i PDF ) i dorosłych (DOC i PDF)