Ogłoszenia – IV Niedziela Wielkanocna 30.04.2023

 1. W dzisiejszą niedzielę kończy pracę w naszej parafii i przechodzi na zasłużoną emeryturę nasza zakrystianka Siostra Faustyna Szymonowicz. Z przepełnionego wdzięcznością serca dziękujemy za te lata posługi w naszej parafii, za ogromną pracowitość i zapobiegliwość o piękno naszej świątyni. W szczególny sposób dziękujemy za piękne dekoracje z kwiatów i nie tylko w różnych okresach i uroczystościach. Niech dobry Bóg obdarza laską, szczególnie zdrowia i wszelkimi darami na dalsze lata życia. AD MULTOS ANNOS.
 2. 1 maja rozpoczynamy nabożeństwa majowe o g. 18.00 przed Najświętszym Sakramentem. Serdecznie zapraszamy.
 3. Zapraszamy na majówkę na Ślęży 1 maja pod hasłem Totus Tuus, które związane jest z osobą św. Jana Pawła II. Pielgrzymka rozpocznie się w sanktuarium w Sobótce od nabożeństwa majowego, po nim grupa pielgrzymkowa wyruszy w kierunku Ślęży. O 14.00 Msza św. na szczycie Ślęży. Plakat na stronie parafii i w gablocie.
 4. W środę 3 maja przypada uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. będą sprawowane w porządku niedzielnym
 5. Spotkanie dla ministrantów w czwartek o g. 17.30 w zakrystii. Zapraszamy nowe osoby
 6. W piątek 5 maja o g. 18.30 Msza św. w stałych intencjach Stowarzyszenia Krwi Chrystusa.  Po Mszy św. zmiana tajemnic Różańca do Krwi Chrystusa.
 7. W przyszłą niedzielę zmiana Tajemnic Różańca św. o g. 17.45
 8. Kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałki i czwartki od 16.00 do 18.00 oraz w piątki od 00 do 12.00. W poniedziałek 1 maja z racji święta będzie nieczynna. Pogrzeby załatwiane są też poza ustalonymi godzinami, ale prosimy wcześniej o telefon – 579 257 491.
 9. Spowiedź w tygodniu jest przed każdą Mszą św.
 10. Zapraszamy na spotkanie z o. Norkowskim 12 maja 2023 o g. 19.00 w budynku „Ciuchci”. Temat spotkania: „Co to jest dobry pieniądz i dlaczego jest on nam potrzebny”
 11. Lectio divina dla dzieci (jednostronne, .pdf) i dorosłych (.pdf, .docx)