Ogłoszenia – V niedziela w ciągu roku 05.02.2023

1. Nieszpory – g. 18.00
  2. W najbliższą sobotę 11 lutego, z racji wspomnienia Najświętszej Maryi Panny z Lourdes jest ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO. Pragniemy szczególnie modlić się na wszystkich Mszach św. o 7,00; 8,00 i 18,30 za ludzi cierpiących, starszych i chorych. Jest możliwość przyjęcia sakramentu chorych dla wszystkich, którzy tego pragną. Zachęcamy bliskich, krewnych i przyjaciół do umożliwienia tym osobom przybycia do naszego kościoła.
  3. W katedrze w sobotę 11 lutego o 10.00 – Eucharystia pod przewodnictwem Ks. Biskupa Macieja Małygi w Archikatedrze Wrocławskiej, po Mszy św. poczęstunek dla uczestników spotkania w auli PWT.
  4. W tym roku 12 lutego obchodzimy Światowy Dzień Małżeństw. Kolejna okazja do modlitwy w tej intencji. Małżeństwa podczas Mszy świętej będą mogli odnowić przyrzeczenia małżeńskie.
  5. Referat Rodzin Kurii Wrocławskiej zaprasza chętnych na kurs „Powrót i Odnowa”, oparty na wieloletnich amerykańskich do świadczeniach Joanathana Jeffesa, który wyleczył wiele osób, których dotknęły skutki aborcji. Zgłoszenia u księży.
  6. 4 marca odbędzie się kurs psałterzysty. Szczegółowe informacje u ks. Radosława
  7. Bardzo serdecznie dziękujemy za ostatnie ofiary na klasztory klauzurowe i hospicja. Zebrano 1784 złote i 13 groszy.
  8. Lectio divina dla dzieci (.pdf, jednostronne) i dorosłych (.docx, .pdf).
  9. Plan kolędy na najbliższy tydzień:

6 lutego (poniedziałek) pl. Staszica numery parzyste do numeru 36

7 lutego (wtorek) pl. Staszica numery parzyste od 38 do 46 i numery nieparzyste, ul. Powstańców Wielkopolskich

8 lutego (środa) ul. Rydgiera

9 lutego (czwartek) Kolęda dodatkowa, można zgłaszać w zakrystii podając m.in. też numer telefonu