Ogłoszenia – IV niedziela w ciągu roku 29.01.2023

1. Nieszpory – g. 18.00
  2. Zgodnie z zaleceniem Księdza Arcybiskupa Józefa Kupnego po każdej Mszy św. dzisiaj jest zbiórka do puszek na potrzeby klasztorów sióstr klauzurowych oraz Ośrodka Adopcyjnego w naszej Archidiecezji.
  3. W poniedziałek po wieczornej mszy św. prosimy chętnych mężczyzn i kobiety o pomoc przy rozbieraniu choinek i szopki
  4. Ofiarowanie Pańskie w czwartek 2 lutego, na liturgię przynosimy świece. Mszę św. o g. 18.30 rozpoczniemy przy krzyżu obok plebanii stamtąd udamy się do kościoła.
  5. Również 2 lutego o. Biskup Jacek Kiciński zaprasza na wspólną Eucharystię
    w Dzień Życia Konsekrowanego do Katedry Wrocławskiej na godz. 10.00.
  6. W piątek z racji wspomnienia św. Błażeja po każdej Mszy św. błogosławieństwo wiernych przed chorobami gardła.
  7. Również w piątek o 18,30 Msza św. Stowarzyszenia Krwi Chrystusa i spotkanie członków
  8. W sobotę 4 lutego 17 rocznica konsekracji biskupiej Księdza Arcybiskupa Józefa Kupnego. Prosimy o modlitwę w intencji Arcypasterza.
  9. Zachęcamy małżeństwa sakramentalne do udziału w Domowym Kościele. Oaza Rodzina spotyka się raz w miesiącu. Serdecznie zapraszamy.
  10. Zachęcamy do czytania czasopism religijnych. Warto też zapoznać się z najnowszym numerem „Nowe Życie”.
  11. Rekolekcje powołaniowe w Metropolitalnym Wyższym Seminarium Duchownym we Wrocławiu:
    1. Dla młodzieży ze szkoły podstawowej: 3-5 lutego
    2. Dla młodzieży ze szkoły średniej i dla studentów: 10-12 lutego
  12. Ze smutkiem informujemy, że znów nasiliły się kradzieże w naszych toaletach. W piątek przyłapano podpitą kobietę wynoszącą środki czystości i mężczyznę, który zamierzał to zrobić w drugiej toalecie. Od tego tygodnia zmuszeni jesteśmy zamknąć toalety, a konkretne osoby dostaną klucz w zakrystii lub kancelarii. Prosimy o zrozumienie.
  13. Lectio divina dla dorosłych (.docx, .pdf)
  14. Plan kolędy na najbliższy tydzień:

30 stycznia (poniedziałek) ul. Łowiecka, Podwórcowa, Kaszubska, Składowa

31 stycznia (wtorek) ul. Ptasia ul. Kurkowa numery parzyste