Ogłoszenia – 4 Niedziela Adwentu 18.12.2022 r.

1. NIESZPORY o g. 18
  2. Spowiedź w tygodniu – 15 min przed każdą Mszą św. Można też poprosić
    o spowiedź po mszy.
  3. Rozpoczęliśmy rekolekcje adwentowe, które prowadzi o. Witold Baran Redemptorysta. Rekolekcje potrwają do środy 21 grudnia. Nauka ogólna na wszystkich Mszach św. Dodatkowo w poniedziałek o g. 19.15 nauka dla małżonków i rodziców, a we wtorek o 19.15 nauka dla młodzieży. Dodatkowa spowiedź będzie w środę rano od 7.30 do 9.00 i wieczorem od 18.00. Po południu o 17.30 wspólny rachunek sumienia oraz spowiedź dzieci i komunia św.
  4. Jutro ks. Darek obchodzi swoje imieniny, pamiętajmy o nim w naszej modlitwie. Dzisiaj ks. Proboszcz w Jedlinie odprawi o g. 12 mszę w jego intencji. Jest to Msza św. od Odnowy w Duchu Świętym
  5. Prosimy o pomoc chętnych mężczyzn przy stawianiu choinek we wtorek po wieczornej mszy św.
  6. Zapraszamy chętne osoby do przystrajania choinek i stawiania szopki w środę po wieczornej mszy św.
  7. Pasterka w naszym kościele będzie o g. 22.00 i o północy.
  8. W uroczystość Narodzenia Pańskiego i II dzień świąt msze św. jak w niedzielę, natomiast nie będzie w te dni nieszporów.
  9. Zapraszamy młodzież na dni skupienia w dniach 28-30 grudnia lub na zimowisko w drugim tygodniu ferii. Więcej szczegółów na plakacie
  10. Kolęda w naszej parafii będzie miała formę tradycyjną. Dzień lub dwa dni wcześniej jeden ze starszych ministrantów będzie zapowiadał kolędę. Kolędę zaczynamy o g. 16.30 i będziemy chcieli zakończyć przed g. 20.30 a w sobotę od g. 14.00 do ok. g. 18.00. Ulice będziemy podać z tygodnia na tydzień, a nie na cały okres, ponieważ nie wiemy ile osób będzie nas ostatecznie przyjmowało po pandemii, a po drugie jest to zawsze zabezpieczenie na wypadek np. choroby księdza. Kolędę zaczniemy 2 stycznia.
  11. Lectio divina dla dzieci (.pdf, jednostronne) i dorosłych (.docx, .pdf).