1. Dzisiaj przypada uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.

Ofiary składane na tacę przeznaczone są na rozbudowę i budowę nowych kościołów w Archidiecezji.

Dziś nieszpory o godz. 18:00.

Przy kościele są rozprowadzane pobłogosławione opłatki i świece Caritas (duże 15zł, małe 6 zł).

W kościele może być 70 osób.  Obowiązkowo zasłaniamy  usta i nos.

2. Po rozważeniu obecnych przepisów epidemiologicznych oraz po rozważeniu naszych możliwości – w konsultacji z Ojcami Paulinami Jasnej Góry podjęliśmy decyzję o przełożeniu tygodniowych Misji Świętych na wiosnę 2021 roku.
W terminie późniejszym podamy dzień i godziny spowiedzi przed Świętami Bożego Narodzenia.

– we wtorek – wspomnienie św. Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy

4. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się nowy rok liturgiczny i okres Adwentu – czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana.

5. Od 30 listopada, od poniedziałku do piątku, Roraty, o godz. 18:30. Dla dzieci przygotowane są materiały – papierowe bombki do składania. Poznawać też będziemy Eucharystię – to czego nas naucza i jakie z niej płyną dary.

6. Sprawy kancelaryjne są załatwiane od poniedziałku do piątku mailowo, telefonicznie lub osobiście po wcześniejszym umówieniu (w godz. 9:30-12:00 i 16:00-18:00) na numer 579-257-491 lub mailem (boifacy@archidiecezja.wroc.pl). Pogrzeby można zgłaszać w każdej porze. Najlepiej jedna osoba. Intencje można także zamawiać po Mszy św. w zakrystii. Parafia przyjmując intencje, zobowiązuje się, zgodnie z prawem kanonicznym do ich odprawienia, natomiast nie odpowiadamy za transmisje, za ich jakość i niezawodność. To jest dodatkowa usługa dla wiernych na miarę naszych możliwości; a te możliwości techniczne nie zależą tylko od nas.
Formą duchowej łączności z intencją bliską naszemu sercu, odprawianą w innym kościele jest pójść w zbliżonym czasie do swojej świątyni i z tymi wiernymi budować żywy Kościół.

7. Skończył się remont toalet parafialnych w poczekalni przed kancelarią. Będą czynne przed każdą Mszą św. i bezpośrednio po Mszy św. od dzisiejszej niedzieli. Poczekalnia wymaga odświeżenia. Bóg zapłać za ofiary na remonty. Wszystkim indywidualnym ofiarodawcom pragniemy wysłać podziękowania po epidemii; teraz firmie projektowej Pana Bartosza Żmudy dziękujemy za ofiarę na remont pieca i instalacji hydraulicznej w „Ciuchci”.

8. Zachęcamy do czytania poprzednich ogłoszeń w internecie, zwłaszcza z Kurii Wrocławskiej. Teraz podajemy, że „Wzorem ubiegłych lat Notariat Polski – Krajowa Rada Notarialna oraz rady wszystkich izb notarialnych w Polsce organizują w dniu 28 listopada 2020 roku (sobota) ogólnopolską akcję edukacyjną. PLAKAT. Tegoroczna edycja Dnia Otwartego Notariatu odbywa się w formie zdalnej pod hasłem: Pilnuj swoich spraw. Chroń majątek Porozmawiaj o tym z notariuszem. Pod numerem telefonu (jn) będzie można uzyskać wszelkie informacje dotyczące: dziedziczenia, postępowań spadkowych, nieruchomości, wszelkiego rodzaju umów sprzedaży, darowizn, umów o dożywocie, prawa rodzinnego, w tym małżeńskich umów majątkowych oraz wielu innych spraw związanych z majątkiem każdego obywatela. Notariusze Izby dnia 28 listopada 2020 roku od godz. 10.00 do 16.00 udzielać będą telefonicznych, kompleksowych informacji na ww. tematy pod numerem telefonu 71 738 17 23.