33 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś przypada 33 niedziela zwykła. Dzisiejsza niedziela w Kościele powszechnym obchodzona jest jako Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków.

Dziś nieszpory o godz. 18:00.

Od piątku trwa Nowenna przed Uroczystością Chrystusa Króla Wszechświata w przyszłą niedzielę.

Przy kościele są rozprowadzane pobłogosławione opłatki i świece Caritas (duże 15zł, małe 6 zł).

W kościele może być 67 osób. Przypominamy obowiązek zasłania ust i nosa.

– w poniedziałek – święto Poświęcenia Katedry Wrocławskiej
– we wtorek – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej
– w środę – wspomnienie św. Karoliny Kózkówny
– w piątek – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego
– w sobotę – wspomnienie Ofiarowania NMP

3. Jutro o godz. 18:30 Msza Św. w int. Koła Przyjaciół Radia Maryja, za ofiarodawców i sympatyków. Spotkanie formacyjne o godz. 17:30.

4. Przypominamy, że od 16 listopada rozpoczynają się nauki przedślubne ONLINE. Zgłoszenia na stronie archidiecezji.

5. We wtorek w ciuchci zdjęcie miar do strojów komunijnych według grafiku przekazanego rodzicom.

6. W piątek po Mszy św. wieczornej Siostry z Palavra Viva zapraszają do wspólnej modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia.

7. W przyszłą sobotę zapraszamy na kolejną adorację całonocną od g. 21,00. Zakończenie w niedzielą o 7,00.

8. Sprawy kancelaryjne są załatwiane głównie mailowo, telefonicznie lub osobiście od poniedziałku do piątku po wcześniejszym umówieniu (w godz. 9:30-12:00 i 16:00-18:00) na numer 579-257-491 lub mailem. Pogrzeby można zgłaszać w każdej porze. Najlepiej jedna osoba. Intencje można także zamawiać po Mszy św. w zakrystii.

9. Kolejne Nabożeństwo Fatimskie – w Niedzielę 13 grudnia o 17,30. Serdecznie zapraszamy

10. Przyszła niedziela, 22 listopada to uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, ostatnia niedziela przed Adwentem.

11. Dziękujemy za ofiary w ubiegłą niedzielę na Afrykę. Zebrano 850 zł. Równie gorąco dziękujemy za dobrowolne ofiary na Konto Parafialne na remonty i większe opłatami za ogrzewanie pomieszczeń parafialnych. Gorąco dziękujemy. Numer konta i e-mail są w Internecie.

12. Dotąd nie odmówiliśmy przyjęcia czasopism religijnych, bo wydawnictwa kościelne też mają straty. Prosimy, aby każdy zabrał choć jedno czasopismo za dobrowolną ofiarę lub złożył ją później.