1. Dziś przypada 26 niedziela zwykła.

W naszej parafii uroczystość I Komunii Św. Msze Święte o godz. 7:30, 9:00(KOMUNIA), 12:00, 13:30 i 18:30. NIE MA MSZY ŚW. O 10:30.

Dziś przy kościele po każdej Mszy św. zbierane są ofiary na Ziemię Świętą (Boży Grób).

W kościele nie ma limitu osób. Pozostałe przepisy, zwłaszcza o zasłaniu ust i nosa nadal obowiązują.

Dzisiaj nieszpory o godz. 18:00.

– w poniedziałek – wspomnienie św. Wacława
– we wtorek – święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
– w środę – wspomnienie św. Hieronima
– w czwartek – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus
– w piątek – wspomnienie św. Aniołów Stróżów

3. Próby przed rocznicą I Komunii Św. w poniedziałek i wtorek o godz. 17:00. Rocznica 04.10.2020r. podczas Mszy o godz. 10:30. Spowiedź dla dzieci rocznicowych w sobotę (03.10.2020r.) o godz. 17:00.

4. Do 4 października należy złożyć deklarację zgłaszającą dziecko do Komunii w naszej parafii. Niezłożenie deklaracji w terminie, równoznaczne jest z decyzją rodziców, o tym, że ich dziecko nie przystępuje do I Komunii w naszej parafii. Deklarację można pobrać w zakrystii.

5. Wszystkie sprawy kancelaryjne załatwiane są od poniedziałku do piątku po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Telefony: 71/328-95-17 lub komórkowy 579-257-491. Intencje można zamawiać po Mszach w zakrystii.

6. W najbliższy czwartek rozpoczyna się październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Już dzisiaj zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych do licznego udziału w nabożeństwie różańcowym, które w naszym kościele będziemy odprawiali o godz. 17:30. Od poniedziałku do piątku dzieci otrzymywać będą do zbierania obrazki.

7. Siostry ze wspólnoty Palavra Viva ogłaszają, że w najbliższy czwartek odbędzie się Msza św. Ku czci Świętej Terezyny, a następnie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:30 i zapraszają na herbatę do sali obok dworca kolejowego.  A w piątek po Mszy św. o 18:30 poprowadzą Koronkę do Miłosierdzia Bożego w intencjach wszystkich, którzy powierzyli im modlitwę.

8. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek Msza Św. wieczorna w int. Stowarzyszenia Krwi Chrystusa. Po Mszy zmiana tajemnic Różańca do Krwi Chrystusa. W sobotę Msza o godz. 8:00 w int. Żywego Różańca w parafii. Po Mszy wystawienie i adoracja, którą zakończy Msza o godz. 15:00.

9. Zapraszamy młodzież, która w tym roku szkolnym chce przystąpić do sakramentu Bierzmowania na pierwsze spotkanie
w piątek 2 października 2020 na godz. 18:00 do dużej sali przy ciuchci.

10. W październiku zaczynamy w naszym kościele Seminarium Wyzwolenia dla rodzin i osób samotnych, które poprowadzi ks. Wojciech Ignasiak, zajmujący się w pracy m.in problemem uzależnień i współuzależnień. Seminarium będziemy zaczynać w kościele po Mszy wieczornej, czyli ok 19:15. Zaczynamy 8.10.2020r. kończymy 19.11.2020r. Więcej informacji w gablocie.

11. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca o godz. 17:00 i różaniec o godz. 17:30.