16 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś 16 niedziela zwykła. Pamiętajmy o właściwym wykorzystaniu podarowanego nam czasu wakacji. To nie jest czas wolny od przykazań Bożych i kościelnych.
Dzisiaj i przez cały tydzień o godz. 18:15 litania do Krwi Chrystusa.
W kościele nie ma limitu osób. Pozostałe przepisy, zwłaszcza o zasłaniu ust i nosa nadal obowiązują.
Transmisje Mszy Św. z naszego kościoła w niedzielę o godz. 12:00.

– w poniedziałek – uroczystość bł. Czesława
– w środę – święto św. Marii Magdaleny
– w czwartek- święto św. Brygidy
– w piątek – wspomnienie św. Kingi
– w sobotę – święto św. Jakuba Apostoła

3. Wszystkie sprawy kancelaryjne załatwiane są OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Telefony: 71/328-95-17 lub 579-257-491. Intencje można zamawiać po Mszach w zakrystii.

4. W sobotę, we wspomnienie św. Krzysztofa, będziemy modlili się
za kierowców i podróżujących. Zachęcamy do pobłogosławienia pojazdów i do odmawiania modlitwy przed każdą podróżą. Niech pod opieką patrona kierowców wszyscy szczęśliwie dotrą do celu podróży. Można się włączyć tego dnia w akcję „1 grosz za przejechany kilometr” i złożyć do puszki ofiarę na pojazdy dla misjonarzy. Można też dokonać wpłaty na konto 69124010371111 0000 0691 6602 z tytułem: Darowizna – pojazdy na misje

5. W gablocie jest plakat informujący o koncercie papieskim.

6. Koło Przyjaciół Radia Maryja 09.08.2020r. organizuje pielgrzymkę do Lichenia i Kalisza. Wyjazd spod kościoła o 5:00 rano. Koszt 60zł.

7. Wszystkim udającym się na urlop życzymy dobrej pogody, pokoju serca i Bożego błogosławieństwa. A tym, dla których on się już skończył, również życzymy pogodnego i pełnego pokoju ducha powrotu do codziennych obowiązków. Pamiętajmy o codziennej modlitwie i niedzielnej Mszy Świętej.

8. Jest najnowsza prasa. Zachęcamy do zakupu i lektury.