15 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś przypada 15 niedziela zwykła. W czasie wakacji i urlopów nie zapominajmy o świętowaniu niedzieli. Niech na trasach wakacyjnych wędrówek nie zabraknie świątyń. Pamiętajmy, aby nasze zachowanie w czasie ich zwiedzania było nacechowane powagą i należną czcią dla Boga obecnego w Najświętszym Sakramencie. Pamiętajmy o godnym stroju, ciszy i choćby krótkiej modlitwie.
Dzisiaj i przez cały tydzień o godz. 18:15 litania do Krwi Chrystusa.
W kościele nie ma limitu osób. Pozostałe przepisy, zwłaszcza o zasłaniu ust i nosa nadal obowiązują.
Transmisje Mszy Św. z naszego kościoła w niedzielę o godz. 12:00.

– w poniedziałek – wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta
– w środę – wspomnienie św. Bonawentury
– w czwartek- wspomnienie NMP z Góry Karmel

3. 16 lipca, Siostry Karmelitanki z ul. Karłowicza 1, przeżywają uroczystość MB Szkaplerznej. Mszę św. o 18:00 celebruje bp Jacek Kiciński. Z racji tego, że kaplica Sióstr jest nie wielka, zapraszamy w tym dniu na Mszę św. Można przynieść szkaplerze do poświęcenia. SZCZEGÓŁY

W gablocie i na stronie parafialnej przypominamy Komunikaty Kurii i Miasta Wrocławia, w związku ze zbliżającym się terminem zakazu używania dotychczasowych pieców węglowych LINK

4. Wszystkie sprawy kancelaryjne załatwiane są od poniedziałku do piątku po wcześniejszym umówieniu telefonicznym: 71/328-95-17 lub 579-257-491. Intencje można zamawiać po Mszach w zakrystii.

5. W tym tygodniu przypada 13. dzień miesiąca. Nabożeństwo Fatimskie po Mszy Św. wieczornej.

6. We czwartek Msza św. w int. Koła Przyjaciół Radia Maryja, TV Trwam, ofiarodawców i sympatyków o godz. 18.30. Po Mszy spotkanie w salce.

7. W sobotę o godz. 21:00 rozpocznie się całonocna adoracja. Msza Św. o północy i zakończenie w niedzielę o godz. 7:30.

8. Jest najnowsza prasa. Zachęcamy do zakupu i lektury.