14 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś pierwsza lipcowa niedziela. Trwające wakacje i urlopy są okazją do pogłębienia wiary przeżywanej w kontakcie z przyrodą. Przez piękno świata przemawia do nas sam Stwórca. Nie zapominajmy, że każdy jako katolik, ma obowiązek uczestniczenia w niedzielnej Mszy Świętej.
Dzisiaj o godz. 17:30 zmiana tajemnic Żywego Różańca i nabożeństwo o godz. 18:00.
W kościele nie ma limitu osób. Pozostałe przepisy, zwłaszcza o zasłaniu ust i nosa nadal obowiązują.
Transmisje Mszy Św. z naszego kościoła w niedzielę o godz. 12:00.

2. Podajemy datę bierzmowania: wtorek 8 września 2020r. o godz. 18:00. Szafarzem sakramentu będzie Ojciec Biskup Jacek Kiciński.

– w poniedziałek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej
– w środę – wspomnienie św. Jana z Dukli
– w sobotę- święto św. Benedykta, opata, patrona Europy

4. Codziennie o godz. 18:15 litania do Krwi Chrystusa.

5. We wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, przypada święto patronalne Apostolstwa Chorych. Naszą modlitwą obejmijmy chorych, cierpiących, seniorów i wszystkich opiekunów.

6. Sprawy kancelaryjne załatwiane są OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Telefony: 71/328-95-17 lub 579-257-491.
Intencje można zamawiać po Mszach w zakrystii.

7. 13 lipca po Mszy Św. wieczornej nabożeństwo Fatimskie.

8. Nie zapominajmy o tych, dla których lato jest czasem pracy, zwłaszcza o pracujących na roli, budowach, w szpitalach, transporcie, pozostających na koniecznych dyżurach. Módlmy się, aby Pan Bóg błogosławił w ich trudzie. Oni pracują, aby inni mogli wypoczywać.

9. Centrum Krwiodawstwa Wrocław prosi o zgłaszanie się do oddawania krwi. Krew można oddać w siedzibie Centrum, terenowych oddziałach w Głogowie, Legnicy, Lubinie oraz na akcjach wyjazdowego pobierania krwi.

10. Jest najnowsza prasa. Zachęcamy do zakupu i lektury.