1. Dzisiaj przeżywamy 11 niedzielę zwykłą.

Nabożeństwo czerwcowe z procesją dookoła kościoła o godz. 18:00.

W kościele nie ma limitu osób. Pozostałe przepisy, zwłaszcza o zasłaniu ust i nosa nadal obowiązują.

W dzisiejszą niedzielę kończymy transmisje ze Mszy św. w tygodniu oraz w niedzielę o g. 18,30. Pozostaną tylko Msze święte dla chorych i starszych nie wychodzących z domów w niedzielę o g. 12,00.

-w środę- wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego
– w piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
– w sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

3. Trwa oktawa Bożego Ciała. Codziennie o godz. 18:00 nabożeństwo czerwcowe i procesja z Najświętszym Sakramentem. W czwartek nie będzie procesji z czterema ołtarzami. W tym dniu tradycyjnie pobłogosławimy wianki i zioła.

4. Dnia 16 czerwca o godz. 18:30 zostanie odprawiona Msza Św. w int. Koła Radia Maryja, TV Trwam, sympatyków i ofiarodawców. Po Mszy spotkanie formacyjne w salce na plebanii.

5. W sobotę racji wspomnienia Niepokalanego Serca NMP adoracja całonocna od 21,00 w sobotę, do 7,00 rano w niedzielę. W ten dzień przypada też ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w 2000 roku Międzynarodowy Dzień Uchodźcy.

6. Sprawy kancelaryjne załatwiane są po zgłoszeniu telefonicznym. Telefony są podane na drzwiach kancelarii oraz na ogłoszeniach poprzednich niedziel.
Propozycja Caritas Archidiecezji Wrocławskiej o wczasach dla seniorów (LINK). Zachęcamy do skorzystania.

7. Dziękujemy za wpłaty na parafię oraz wspólnotę „Palavra viva”. Konto Santander  Nr 16 1090 2398 0000 0006 0802 6625.

8. Jest najnowsza prasa. Zachęcamy do zakupu i lektury.