XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś przypada 33 niedziela zwykła.

W trzecią Niedzielę Listopada (17.11.) obchodzimy Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków.

Serdecznie zapraszamy rodziny z małymi dziećmi na Mszę św. adresowaną do rodzin o godz. 10:30. Przychodzą na nią też katechetki, homilia jest często adresowana do dzieci oraz na końcu po błogosławieństwie ogólnym, dzieci otrzymują indywidualne błogosławieństwo oraz obrazki.

Dziś nieszpory o godz. 18:00.

Od dzisiaj można już nabywać w ramach akcji „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” świece wigilijne Caritas: małe-6 zł; duże-14 zł. W imieniu potrzebujących dzieci serdecznie dziękujemy.

2. W tym tygodniu patronują nam:
– w poniedziałek – św. Karolina Kózkówna
– w środę – św. Rafał Kalinowski
– w czwartek – Najświętsza Maryja Panna w Jej tajemnicy ofiarowania się Panu Bogu
– w piątek – św. Cecylia

3. Spotkanie oazy dzieci Bożych we wtorek o 17:30 a oazy młodzieżowej w piątek o 18:30.

4. Zapraszamy na całonocną adorację Najświętszego Sakramentu. Rozpocznie się ona 23 listopada (sobota) o 21:00, a zakończy 24 listopada (niedziela) o 7:00.

5. Za tydzień, w ostatnią niedzielę roku liturgicznego, oddajemy cześć Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata. Jest to równocześnie patronalne święto Akcji Katolickiej. Ofiary składane na tacę przeznaczone będą na rozbudowę i budowę nowych kościołów w Archidiecezji.

6. Bardzo mało rodzin chce otworzyć drzwi swoich domów dla młodych, którzy przyjadą pod koniec roku na Europejskie Spotkanie Młodych TAIZE. Ogromnie gorąco prosimy jeszcze o zgłoszenia. Deklaracje są w zakrystii i po wypełnieniu można je składać u księży lub Pani Elżbiety Sujak z Caritas naszej parafii, która jest koordynatorem.

7. Przypominamy o nowym adresie naszej parafialnej strony internetowej: www.bonifacy.archidiecezja.wroc.pl.

8. Siostry ze zgromadzenia PALAVRA VIVA, które występowały w ubiegła niedzielę na końcu każdej Mszy Świętych, serdecznie dziękują za życzliwe przyjęcie i dary serca, które otrzymały.

9. Zapraszamy do zakupu i lektury najnowszej prasy katolickiej. Za darmo można zabrać propozycję medytacji na każdy dzień pod nazwą „Lectio divina”.