Ogłoszenia 6 Niedziela 11.02.2024

1. Świętujemy VI Niedzielę Zwykłą. O 12:00 Msza Święta z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych. Dziękujemy rodzinom i sąsiadom za pomoc w uczestniczeniu we Mszy Świętej osób starszych.

2.Również dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Małżeństw oraz rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Pamiętajmy o modlitwie za małżeństwa i rodziny, a także za osoby nadużywające alkohol.

1. We wtorek 13 lutego o 17:30 Nabożeństwo Fatimskie. Serdecznie zapraszamy.
  2. 14 lutego Środa Popielcowa.Rozpoczynamy Wielki Post. Msze święte z posypaniem głów popiołem o godzinie 7:00, 8:00, 10:00, 17:00 i18:30. Serdecznie zapraszamy. Przypominamy, że w tym dniu obowiązuje nas wszystkich Post ścisły. Jeden posiłek do syta i dwa lekkie posiłki;
  3. Nabożeństwa Wielkiego Postu:

a). Droga Krzyżowa w piątki o 17:00 dla dzieci, o 18:00 dla młodzieży i dorosłych;

b). Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o 17:30.

Serdecznie zapraszamy. Za udział w nabożeństwach można uzyskać odpusty;

1. Są wolne intencje. Zachęcamy do zamawiania Mszy Świętych za żywych i zmarłych z naszych rodzin;
  2. Zapraszamy do udziału w całonocnej adoracji Najświętszego Sakramentu,w sobotę 17 lutego o 21:00, koniec w niedzielę o 7:30 rano. O północy Msza święta. Adorację prowadzi Wspólnota Najświętszego Sakramentu i Niepokalanej. Wejście na adorację tylko drzwiami od strony podwórza.
  3. Wszystkim Jubilatom, solenizantom, czy obchodzącym urodziny składamy najserdeczniejsze życzenia. Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej oraz Świętych Patronów.