Ogłoszenia 31.12.2023 r. Niedziela Świętej Rodziny

1. Dzisiaj Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Po homilii na każdej Mszy św. odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Natomiast po Mszy św. o 18:30 dodatkowe Nabożeństwo zakończenia Roku Pańskiego 2023.
  2. W poniedziałek 1 stycznia 2024r. uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi oraz Światowy Dzień Pokoju. Msze św. w porządku niedzielnym.
  3. W środę 3 stycznia przypada kolejna rocznica erygowania parafii p.w. Św. Bonifacego we Wrocławiu w roku 1899 przez Kard. Jerzego Koppa. Prosimy w tym dniu wszystkich o modlitwę w intencji naszej parafii.
  4. W piątek 5 stycznia o godz. 18:30 zostanie odprawiona Msza św. w stałych intencjach Stowarzyszenia Krwi Chrystusa. Po Mszy św. odbędzie się Zmiana tajemnic Różańca do Krwi Chrystusa.
  5. W sobotę 6 stycznia uroczystość Objawienia Pańskiego – Dzień Misyjny. Błogosławimy kredę i kadzidło.
  6. W następną niedzielę Chrztu Pańskiego, 7 stycznia, błogosławimy też wodę do naszych domów. Będziemy mogli wziąć z kościoła pojemniczki z wodą święconą lub prosimy przynieść swoje naczyńka na wodę święconą. Ta Niedziela kończy okres Bożego Narodzenia. Dlatego na g. 18:00 zapraszamy na wspólne WIECZORNE KOLĘDOWANIE w kościele przy żłóbku.
  7. Kancelaria Parafialna w tym tygodniu czynna w czwartek od 16:00 do 18:00 oraz w piątek od 10:00 do 12:00. W sprawach ważnych prosimy umawiać się na telefon dyżurny.

8.2 stycznia zaczynamy wizytę duszpasterską w naszej parafii. W tygodniu kolędę rozpoczynamy o g. 16:30, a w sobotę o 14:00. W tym roku ministranci nie zapowiadają dzień wcześniej wizyty duszpasterskiej. Będą to czynili w dniu samej kolędy. Prosimy o przekazanie informacji sąsiadom zwłaszcza niewychodzącym z domu. Zasada jest następująca, iż ksiądz zaczyna wizytę od najmniejszych numerów danej ulicy. Niestety nie jesteśmy wstanie podać dokładniejszych godzin przybycia księdza, dlatego prosimy o  cierpliwość w tym jednym dniu.  Nieraz zdarzy się, że ksiądz nie dotrze z kolędą. Jakie są powody wzięte z doświadczenia:zepsuty domofon, domownicy nie usłyszeli dzwonka do drzwi lub domofonu, z roztargnienia ministrant do kogoś nie zapuka albo zapomniał, pod jaki numer ksiądz miał pójść. Ksiądz idzie do tego mieszkania, gdzie wskaże mu ministrant. Gdyby wizyta się nie odbyła prosimy o przekazanie informacji na telefon dyżurny.

Plan kolędy na ten tydzień:

2 stycznia (wtorek) – ul. św. Wincentego

3 stycznia (środa) – ul. Kurkowa