Ogłoszenia dla rodziców dzieci rocznicowych

W najbliższy piątek (5 maja) o godz. 17:00 odbędzie się spotkanie dla dzieci rocznicowych w kościele. Będzie to również próba, podczas której zostaną rozdzielone funkcje na Mszy św. rocznicowej. Dzieci, które nie były u I Komunii św. w naszej parafii, powinny dostarczyć zaświadczenie od katechety o uczestniczeniu w lekcjach religii.

Z powodu trwających przygotowań do I Komunii św. w naszej parafii, nabożeństwo I soboty miesiąca (6 maja) odbędzie się o godz. 15:00, a nie jak miało to wcześniej miejsce o 16:00.

Z racji braku wystarczających chętnych na pielgrzymkę do Częstochowy dla dzieci komunijnych i rocznicowych. Zostanie zorganizowany tylko jeden wyjazd 27 maja. Ten wyjazd wyniesie 60 zł od osoby. Jeśli ktoś zapłacił wcześniejszą kwotę 90 zł w całości, nadpłatę można odebrać u ks. Darka.

Kolejne próby do rocznicy odbędą się w następujących terminach w kościele:

• 12 maja o godz. 17:00
    • 17 maja o godz. 17:00

Spowiedź dla dzieci rocznicowych odbędzie się w piątek 26 maja od godz. 17:45.

Msza św. rocznicowa odbędzie się w niedzielę 28 maja o godz. 12:00.