Ogłoszenia – V niedziela Przygotowania Paschalnego 26.03.2023

 1. Dzisiaj o g. 17.30 Gorzkie Żale
 2. Wraz z całą katolicką Polską włączamy się w uroczyste świętowanie kolejnej rocznicy śmierci św. Jana Pawła II. W gablocie i internecie znajdziemy sporo informacji o różnych inicjatywach w naszej Archidiecezji w tej okazji. W naszym kościele w piątek 31.03 o g. 18.30 odbędzie się Msza dziękczynna za dar życia św. Jana Pawła II, a po niej droga krzyżowa z rozważeniami naszego Papieża. 2 IV 2023 Marsz pamięci JP II Plakat Dolny Śląsk z JP II
 3. 1 kwietnia o g. 15.00 w dużej sali ciuchci odbędzie się spotkania ewangelizacyjne dla młodzieży.
 4. Z całego serca dziękujemy za ofiary na Wrocławskie Hospicja. W naszej parafii zebrano 2637,53 złotych. Niech Dobry Bóg ofiarodawcom wynagrodzi.
 5. Nasza parafia włącza się do akcji zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego
  i elektronicznego. Stowarzyszenie „Pro Missio” zaprasza do przynoszenia elektrośmieci w środę 29 marca 2023 po Mszy św. o 8,00 do 13,00. Sprzęt proszę składać pod wiatę „Ciuchci”.
 6. W Niedzielę Palmową tradycyjny kiermasz ozdób na świąteczny stół s. Pii Szpil na pomoc świąteczną dzieciom z najbiedniejszych rodzin. Ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.
 7. Prosimy tradycyjnie o ofiary na kwiaty do Bożego Grobu, które można składać przy ołtarzu Matki Bożej. Bóg zapłać.
 8. W sobotę 1 kwietnia w katedrze wrocławskiej na Mszy św. o godz. 11.00 ks. Abp Józef Kupny, będzie dziękował za 40 lat święceń kapłańskich. Podczas tej Eucharystii rozpoczniemy również wspólną modlitwę w intencji Synodu w naszej diecezji. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej Mszy św. przedstawicieli wspólnot, ruchów i kościelnych grup oraz członków rad parafialnych.
 9. Zachęcamy do uczestnictwa w Drogach Krzyżowych w piątki o 17.00 lub 18.00 oraz w Gorzkich Żalach w niedziele o 17.30
 10. Lectio divina dla dzieci (pdf jednostronne) i dorosłych (.docx .pdf)