Ogłoszenie dotyczące I Komunii i Rocznicy I Komunii w 2023 r.

Informacje dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii

Zapraszam rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. na spotkanie organizacyjne na godz. 17:00 w piątek do kościoła parafialnego. Możliwe, że później spotkanie przeniesie się do sali w Ciuchi (budynek na przeciwko kościoła) z racji pierwszych przymiarek dzieci.

Harmonogram katechez w roku 2023 przed Mszą św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii w niedzielę o 10:10.
8 stycznia, 5 marca, 2 kwietnia – uczniowie Szkoły Podstawowej 58
15 stycznia, 12 marca, 16 kwietnia  – uczniowie Szkoły Podstawowej 108
22 stycznia, 19 marca, 23 kwietnia – uczniowie Szkoły Podstawowej 74

W miesiącu lutym oraz w dzień Wielkanocy (tj 9 kwietnia) nie ma katechez przed Mszą św. dla dzieci.

Na przełomie kwietnia i maja (ostatni tydzień kwietnia) rozpoczną się próby dzieci do I Komunii.

27 maja na koniec Białego Tygodnia odbędzie się pielgrzymka dzieci wraz z rodzicami (mogą jechać też dziadkowie) do Częstochowy. Na razie mamy zarezerwowany jeden autokar na 49 miejsc. W zależności od liczby chętnych możemy zamówić dodatkowy. Najbliższe spotkanie oraz następne przed feriami będzie okazją do zapisów na ten wyjazd oraz wpłaceniem zaliczki.

Informacje dla rodziców dzieci rocznicowych

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w piątek 27 kwietnia o godz. 17:00 w kościele (to jest zebranie listy chętnych do wzięcia udziału w Mszy św. rocznicowej 28 maja g. 10:30)

Informujemy, że 17 czerwca (sobota) odbędzie się wyjazd do Częstochowy przeznaczony dla dzieci rocznicowych wraz z rodzicami (i/lub innymi bliskimi). Koszt wyjazdu zostanie podany na najbliższym spotkaniu