Ogłoszenia – uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki 01.01.2023

1. Dzisiaj zmiana tajemnic żywego różańca o g. 17.30.
  2. Zapraszamy na nieszpory kolędowe o g. 18.00
  3. Zapraszamy młodzież na wyjazdowe rekolekcje w czasie ferii. Więcej szczegółów na plakacie w gablocie.
  4. Spowiedź w tygodniu – 15 min przed każdą Mszą św. Można też poprosić
    o spowiedź po mszy.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca
  6. W piątek 6 stycznia będziemy obchodzić uroczystość Objawienia Pańskiego. Porządek sprawowania liturgii będzie niedzielny. Na mocy przykazania kościelnego jesteśmy zobowiązani do uczestnictwa w tym dniu we Mszy św.
  7. W piątek 6 stycznia o godz. 18.30 zostanie odprawiona msza św. w stałych intencjach Stowarzyszenia Krwi Chrystusa. Po mszy zmiana tajemnic Różańca do Krwi Chrystusa
  8. Zgłosiły się już dwa małżeństwa do nowego kręgu Domowego Kościoła, gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie. Spotkania odbywają się raz w miesiącu i mają na celu pogłębienie relacji z Bogiem, małżonkami i dziećmi. Chętnych zapraszamy do kontaktu z ks. Proboszczem lub ks. Radosławem.
  9. Kolędę w naszej parafii zaczniemy 2 stycznia. Dzień lub dwa dni wcześniej jeden ze starszych ministrantów będzie zapowiadał kolędę. Kolędę zaczynamy
    o g. 16.30 i będziemy chcieli zakończyć przed g. 20.30 a w sobotę od g. 14.00 do ok. g. 18.00. Ulice będziemy podawać z tygodnia na tydzień, a nie na cały okres, ponieważ nie wiemy ile osób będzie nas ostatecznie przyjmowało po pandemii, a jest to też zabezpieczenie na wypadek np. choroby księdza.

Plan kolędy:

2 stycznia (poniedziałek) ul. Korzeniowskiego

3 stycznia (wtorek) ul. Zegadłowicza numery od 1 do 34 i 36

4 stycznia (środa) ul. Zegadłowicza numery od 35 do 39B

5 stycznia (czwartek) ul. Zegadłowicza numery od 41 do 47

7 stycznia (sobota) ul. Struga i Dębickiego

1. Informujemy, iż w czwartek 5 stycznia o g.9.30 odbędzie się w Watykanie pogrzeb zmarłego papieża emeryta Benedykta XVI, zachęcamy do oglądanie transmisji w telewizji.
  2. Lectio divina dla dzieci (.pdf, jednostronne) i dorosłych (.docx, .pdf).
  3. Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionego nowego roku Anno Domini 2023