Bieżące ogłoszenia dla dzieci i rodziców

1. W ostatni piątek odbyło się spotkanie organizacyjne dla rodziców, gdzie wybierano stroje dzieci komunijnych, usługi fotografa i kamerzysty. Szczegółowe informacje posiadają przedstawiciele rady rodziców. Proszę się z nimi kontaktować, jeśli kogoś nie było na spotkaniu.
  2. Poświęcenie medalików dzieci odbędzie się 8 grudnia na Mszy św. o godz. 17:00 w parafii św. Bonifacego. Będzie to msza św. roratnia, więc można przynieść lampiony. Jeśli z jakiś powodów dziecko nie może przybyć, proszę aby z medalikiem podeszło do księdza w innym terminie po Mszy św. i poprosiło o poświęcenie.
  3. W następną niedzielę tj. 11 grudnia kolejne spotkanie dla scholi dziecicięcej o godz. 10:00 w piwnicy.
  4. Przypominam harmonogram katechez w grudniu przed Mszą św. dla dzieci w niedzielę o 10:10
    • 4 grudnia – uczniowie Szkoły Podstawowej 58
    • 11 grudnia – uczniowie Szkoły Podstawowej 108