XXVI Niedziela Zwykła 26 września br.

 1. Przeżywamy XXVI Niedzielę Zwykłą. O g. 18,00 NIESZPORY.

Zapraszamy do modlitwy w Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.

 1. Prosimy rodziców dzieci do I Komunii św. o wypełnienie deklaracji, które są dostępne w zakrystii lub u ks. Darka. Zapisy do końca września. Pierwsze spotkanie dla rodziców odbędzie się w piątek 30 września o godz. 17:00 w kościele.
 2. Odbyły się zapisy kandydatów do bierzmowania w naszej parafii. Jeżeli kogoś nie ma na liście, prosimy o kontakt z ks. Radosławem.
 3. Nadal zachęcamy kobiety do poznania i zaangażowanie w liturgię poprzez Kurs liturgiczny raz w miesiącu. Kontakt – ks. Radosław.
 4. Kolejny raz pamiętamy o Śp. Księdzu Infułacie w dniu jego imienin. Zapraszamy na Mszę św. 28 września br. o g. 8,00 oraz na modlitwy za niego w całym dniu.
 5. W biurze służymy w poniedziałek, czwartek od 16,00 do 18,00; piątek od 10,00 do 12,00. W sprawach pilnych prosimy o telefon.
 6. W najbliższy czwartek o 16,00 Msza św. Katolickiego Przedszkola przy ul. Paulińskiej. Rodziców z dziećmi serdecznie zapraszamy.
 7. W minioną sobotę od 10,00 w salce na plebanii rozpoczął się kurs języka polskiego dla kobiet i młodzieży z inicjatywy Rady Osiedla. Są jeszcze miejsca. Zapraszamy gorąco.
 8. Od soboty rozpoczynamy nabożeństwa październikowe o g. 17,50. Bardzo gorąco i serdecznie zapraszamy.
 9. Już dziś serdecznie zapraszamy na następne Nabożeństwo Fatimskie 13 października br. z udziałem alumnów seminariów legnickiego, świdnickiego i wrocławskiego. Mszy św. i nabożeństwu przewodniczył będzie Ks. Rektor Prof. Dr hab. Włodzimierz Wołyniec.
 10. Przypominamy z poprzednich ogłoszeń, że Przygotowanie do bierzmowania Dorosłych zaczyna się 4 października. Zachęcamy nadal do zgłaszania się od Kręgu Domowego Kościoła, Oazy Dorosłych i Odnowy w Duchu św.
 11. Zachęcamy do odwiedzin naszej strony internetowej, są tam pełne informacje i medytacje na każdy dzień „Lectio divina” dla dzieci (.pdf, jednostronne) i dorosłych (.docx, .pdf).