XXV Niedziela Zwykła 18 września br.

  1. Przeżywamy XXV Niedzielę Zwykłą. O g. 18,00 NIESZPORY.

Dzisiaj od 14,30 do 18,99 Rodzinny Piknik Parafialny. Zapraszamy

W następną niedzielę Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Już teraz zapraszamy do wspólnej modlitwy.

  1. 2. Prosimy rodziców kandydatów do I Komunii św. o wypełnienie deklaracji, które są dostępne w zakrystii lub u ks. Darka. Zapisy trwają do końca września. Pierwsze spotkanie dla rodziców odbędzie się w piątek 30 września o godz. 17:00 w kościele.
  2. Odbyły się zapisy kandydatów do bierzmowania w naszej parafii w ubiegły piątek. Pozostałych rodziców prosimy o kontakt w trybie pilnym z ks. Radosławem.
  3. Dorosłe kobiety zachęcamy do poznania i zaangażowanie w liturgię. Zapraszamy na Kurs liturgiczny raz w miesiącu przez 1.5 godziny od 20 września o g. 19.15 w domku przy krzyżu. Prowadzi ks. Radosław Rotman.
  4. Z racji wieku i chorób odeszło sporo osób z czynnej pracy w Kole Przyjaciół Radia Maryja i Telewizji Trwam. Zatem w piątek 23 września po Mszy św. ok. 19,15 w salce obok kancelarii ksiądz proboszcz poprowadzi spotkanie i wybory dla członków oraz nowych chętnych. Dotychczasowy zarząd prosimy o sprawozdanie.
  5. W kancelarii parafialnej służymy w poniedziałek, czwartek od 16,00 do 18,00 oraz w piątek od 10,00 do 12,00. W sprawach pilnych prosimy o telefon.
  6. Trwają zapisy do nowego Kręgu Domowego Kościoła. Szczegóły, zapisy u księdza proboszcza.

Zainteresowanych formacją Oazy Dorosłych prosimy o kontakt z Ks. Radkiem, a formacją Odnowy w Duchu św. z Ks. Darkiem.

  1. Dnia 23 września „Zatrzymaj się w biegu”, kurs dla małżeństw pogłębienia miłości, u Ojców Kapucynów, ul. Sudecka 90. Szczegóły pod adresem internetowym: zatrzymaj się w biegu.
  2. Dziękujemy Radzie Osiedla Nadodrze za udział w Rodzinnym Pikniku i ogłaszamy, że także za naszym pośrednictwem można się zgłaszać na kurs języka polskiego oraz w zgłaszaniu uwag do remontu rewitalizacji osiedla.
  3. Zachęcamy zatem do odwiedzin naszej strony internetowej, są tam pełne informacje i medytacje na każdy dzień „Lectio divina” dla dzieci (.pdf jednostronne) i dorosłych (.docx, .pdf).