NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

1. Przeżywamy dziś uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Stajemy dziś wobec największej tajemnicy wiary, która mówi, że jest jeden Bóg w trzech Osobach: Ojca, Syna i Ducha Świętego.

Kończymy dziś w naszej parafii Misje Święte.

Dzisiaj w naszej parafii uroczystości komunijne o godz. 9:00, 11:00, 13:00. Msze parafialne o godz. 7:30, 17:00 i 18:30.

Nabożeństwo majowe o godz. 15:30.

2. W tym tygodniu będziemy przeżywać:
– we wtorek – wspomnienie św. Justyna

3. Jutro ostatni dzień maja. Nabożeństwo majowe o godz.18:00. Od wtorku nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 18:00.

4. Próby przed bierzmowaniem dla kandydatów tegorocznych w poniedziałek o g. 19.30 w kościele. Dla kandydatów z zeszłego roku środa o g. 19.30 w kościele.

5. We wtorek obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Módlmy się o czyste i dobre serca dla dzieci, o ich duchowy wzrost i bezpieczeństwo.

6. W najbliższy czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze Święte o 7:30, 9:00, 10:30. Po Mszy Świętej o 12:00 wyruszymy ulicami z procesją do czterech ołtarzy. Na zakończenie procesji dla chętnych Msza św. recytowana w kościele. Wieczorna Msza Św. o godz. 18:30. Sumie o 12,00 i procesji przewodniczyć będzie nowo wyświęcony kapłan ks. Jakub Waliłko, który też udzieli prymicyjnego błogosławieństwa. Do udziału w procesji zapraszamy wszystkich, szczególnie dzieci pierwszokomunijne, by uczestniczyły w procesji w strojach komunijnych. Dziewczynki zapraszamy do sypania kwiatów.

7. Od czwartku 3 czerwca, czyli w uroczystość Bożego Ciała rozpoczynamy 24 godzinną ADORACJĘ Najświętszego Sakramentu wszystkich parafii w Archidiecezji, w okresie oktawy Bożego Ciała. Adorację zakończymy we wszystkich dekanatach w czwartek 10 czerwca. W naszej parafii adoracja rozpocznie się w sobotę po Mszy Św. Odpustowej aż do niedzieli 6 czerwca o g. 7,30. O północy zostanie odprawiona Msza św.

8. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek o godz. 18:30 Msza św. w intencjach stałych Stowarzyszenia Krwi Chrystusa. Po Mszy zmiana tajemnic Różańca do Krwi Chrystusa. W sobotę o godz. 8:00 Msza w int. Żywego Różańca. Po Mszy Adoracja, którą zakończy Msza o godz. 15:00.

9. W sobotę, 5 czerwca, Odpust Parafialny Św. Bonifacego. Mszy Św. odpustowej o godz. 18:00 przewodniczyć będzie J.E. Biskup Adam Bałabuch, Przewodniczący Komisji Liturgicznej Episkopatu, biskup pomocniczy w Świdnicy.

10. Rocznica I Komunii Św. w niedzielę 6 czerwca o godz. 10:30. Próby dla dzieci rocznicowych odbędą się w kościele 1 i 2 czerwca o godz. 16:30.

11. Również w przyszłą niedzielę o godz. 17:30 zmiana tajemnic Żywego Różańca i nabożeństwo czerwcowe o godz. 18:00.

12. Potem w poniedziałek 7 czerwca br. BIERZMOWANIE, w dwóch grupach, zeszłorocznej i obecnej. Sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej o g. 17,00 i 19,00 udzieli J.E. Biskup Jacek Kiciński.

13. Zapraszamy na wyjazd wakacyjny młodzież i dzieci. W terminie od 20 lipca do 5 sierpnia lub od 6 do 22 sierpnia. Koszt około 1150 zł z transportem, jest jeszcze kilka wolnych miejsc.
Oaza Dzieci Bożych dla osób po 3,4,5 klasie SP, którą prowadzi ks. Radosław.
Oaza Nowej Drogi dla osób po 6,7,8 klasie SP
Oaza Nowego Życia dla osób po 1 klasie szkoły ponadpodstawowej
Więcej szczegółów u ks. Radosława

14. Zachęcamy do codziennej medytacji „Lectio divina”.
STRONA BEZPOŚREDNIA: ON JEST
Teksty:
dzieci I
dzieci II
dorośli I
dorośli II
dorośli III